Easttowni rejtélyek

Mare of Easttown

2021.07.17 Az amatőr

Az HBO tavaszi nagy dobása

Éjsötét emberi drámákkal átszőtt kisvárosi história, melyhez foghatót az Éles tárgyak óta nem láthattunk az HBO-n. Bár nem vagyok túlzottan oda az 1 órás játékidőért, itt tényleg hamar elrepül, és minden képkockának jelentősége van. A csavarok is a m... Teljes kritika

2022.01.09 Annuska

A tavalyi év meglepetése volt számomra a sorozat. Minden egyes rész hozzátett a storyhoz. A nem várt végkifejlet extra izgalmakat hozott.

2021.06.10 akela70

Egy kicsit kezd már unalmas lenni, a lecsúszott hősnő megoldja..., persze tele okos négerekkel, aljas fehérekkel és az elmaradhatatlan buzi (leszbi) vonal...

2021.11.28 Alexa

Végre egy reális, fordulatos sorozat

Nagyon tetszett a sorozat, remekül felépített karakterekkel és fordulatos, váratlan eseményekkel. Kicsit lassan indít az első részben, de abba ne hagyd, a java csak ezután következik. Elejétől a végéig egy kerek egészet kapunk, miközben kapkodjuk a fejünket, mik történnek. Cseppet sem unalmas, még ha kissé nyomasztó is az alaphangulata. Nagyon jó!!!!

2021.06.03 Lóri Ádámcsik

Fordulatos..

Egy üde színfolt az idei krimi palettán. A karakterek nagyon eltaláltak, Kete Winslet brillírozik a szerepben. Izgalmas sztori, csupa-csupa nem várt fejlemény. Az idei év egyik kötelező darabja. :)

2022.09.29 Victorine

Egészen véletlenül akadtam rá a sorozatra, de már a plakát alapján érdekesnek tartottam, Kate Winslet miatt. Gyorsan bele is vetettem magam és nem bántam meg. A történet hamar beszippantott, a vontatottabb jeleneteknél sem unatkoztam, teljesen a rész... Több

2022.01.07 zoltyah

Mindenki dicsérte a sorozatot, és elkezdtem nézni s majd harmadik részig bírtam. Manapság mindenkiből lehet színész, csak az nem mindegy, ki hogyan adja elő... Rémes rossz. Kegyelemből átlagkategória. Akkor inkább Éjjel-nappal Bukarest.

2021.10.26 szoljhozzam

Jó tempójú sorozat, és Winslet is remek volt a főszerepben. Kiválóan hozta a karaktert. A történet végig fenn tudta tartani a feszültséget.

2021.12.22 HanGa

Mesterien kidolgozott történet, ahol elkövettem azt a hibát, hogy nem vártam meg, míg kijön a teljes évad. Izgalmas és felkavaró sorozat.

2022.04.03 SzupiMester

Ez igen!

Itt aztán mindenki gyanús, járt is az agyam, hogy ki lehet a kis gonosz.

2021.07.18 flankezredes

Unalmas, csöpögős, erőltetett... Több karaktert nem is pazarlok erre.

2021.03.26 philboy

Kate Winslet nagyon jó benne, alig várom a folytatást.

2021.05.01 Krisztina Serfőző

Kate Winslet örök

Kate Winslet mindig zseniális, ha valakit meglep ezzel az alakításával, akkor az nem ismeri az életművét, maximum csak a Titanicot. A ruhakészítő, A felolvasó, a Szabadság útjai, a Mildred Pierce, Szentek és álszentek, Egy makulátlan elme örök ragyogása... stb. Azt nem mondom, hogy minden film jó volt, amiben játszott, de ő mindegyikben zseniális volt. És annyira jó, hogy nem lett egy hollywoodi színésznőcske, hanem megmaradt igazi, emberi színművésznek.

2022.11.23 bajkaizoltan

Nézd meg !