Scanian

John Hawkes
Hugh Dancy
Elizabeth Olsen

Egy lelkileg sérült nő, akit fájdalmas emlékek és növekvő paranoia kísért, megpróbál újra beilleszkedni a családjába, miután elmenekült egy bántalmazó szektából.

(Hupka Adrián)

Rendező: Sean Durkin
Író: Sean Durkin
Premier (HU): 2012.01.12. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.01.27 Tamás Ganyecz

Rossz, nagy rossz, meg ne nézd

Ebben a filmben mi a thriller? Drámának gyenge. Se eleje, se vége. Káosz, zavaros. Értem én hogy ez a világnézetek összecsapása, de nagyon rosszul akarják elmondani. Nincs mondanivalója, ha csak az nem, hogyan hasad meg az elméje valakinek, aki amúgy is egy céltalan életet élt. Elizabeth Olsen nagyon jó benne, de ennyi, semmi több. Kár volt pénzt adni az elkészítéséhez. A vége?! Hát az kritikán aluli...

2017.11.09 indingo

Sok története nincs a filmnek, azt ne várjon tőle az ember. Hangulatban helyenként érdekes volt, de összességében elég közepesre sikeredett pedig jól indult a film.

2016.04.16 Zsceeeka

Elég régen láttam a már a filmet , de arra emlékszem , hogy tetszett , bár maga a sztori is meglehetősen érdekfeszítő , kegyetlen és elgondolkodtató . A fiatalabbik Olsen pedig nem alakított rosszul (azért annyira jól sem.).

2015.04.11 cody0507

Én nagyon kettős érzéssel néztem meg ezt a filmet. Oké, nagyon izgalmas és a képi világa is nagyon hangulatos, de valahogy nagyon hullámzik a színvonala, de sok helyen egy kissé vontatottnak éreztem a történetet.

2017.01.21 Scanian

Azt hiszem, az Olsen testvérek legtehetségesebbikével van dolgunk, remekül játszik. A cselekmény viszont nem annyira érdekes, bár bizonyos pontokon még egészen fel tudta kelteni az érdeklődésemet. Egyszer meg lehet nézni, de teljesen felejthető, sajnos, mivel van benne potenciál.

(2019. 08. 27.)
Kinek ajánljuk: Lassú folyású, mély és gazdag karakterekkel rendelkező drámák kedvelőinek, akik némileg képben vannak a Manson-család történetével is, vagy legalábbis bizonyos szekták pszichológiai manipulációinak hatásaival. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 07. 13.)
A Martha Marcy May Marlene nem az a darab, amely visszafogná magát, ha egy kevésbé konvencionális útra kell lépnie, és legyen bármennyire is kiegyensúlyozatlan élmény, éppen ettől lesz egy jellegzetes és minden bizonnyal sokak számára emlékezetes darab. Több