Másnaposok Viadala

The Hungover Games

2019.12.28 Di Canio

Hát ez tényleg elég értelmetlen film, van egy-két jobb pillanat benne azért.

2017.08.17 mamiéstöti2

Csodálkozok, hogy ilyen filmet egyáltalán jegyeznek. Egy szóval gusztustalan egy iszonyatos alacsony költségvetésű rettenetes forgatókönyvű talán paródia.

2015.09.02 dulkap

Az elmúlt évek rossz tapasztalatai ellenére még mindig bízom, hogy készülhet még jó paródia. A Seltzer-Fiedberg párosról még rég lemondtam, bár 10 perc esélyt mindig kapnak. Reméltem, hogy Stolberg nem a gusztustalanságra helyezi a hangsúlyt. Nyilván... Több

2016.08.02 VFTS

Sokat nem várhatunk egy olyan filmtől, ami több filmet akar kiparodizálni, amik közül az egyik ráadásul vígjáték. Egy két poéntól eltekintve semmi maradandót nem nyújt ez a film.

2015.05.08 july

Kevés az olyan film, aminek az összes része egyaránt élvezhető és nem vesz nagy fordulatot, sem rosszabb, sem jobb irányba. Nagyon jó vígjátéknak tartom, nem tudom őket megunni.

2016.03.01 Timejja

Életem legrosszabb filmje volt, egy hulladék. Primitív, alpári poénok, és a készítők valamiért azt hitték, hogy ha egy-egy jelenetbe bedobnak egy félpucér, vagy pucér csajt, akkor az madj dob a filmen...Nagyon nem...Undorító film, széteső sztorival, semmilyen "színészekkel". Senkinek nem ajánlom.

2016.08.06 nemeth2 Nézhetetlen

Ekkora marhaságot még nem láttam. Az hogy "kifiguráznak" valamit az egy dolog, de hogy egy vígjátékot akarnak tovább húzni... Nézhetetlen, utólag megbántam hogy erre pazaroltam az időmet!

2016.01.16 golyo95

Ez az a film, amit nem tudok hova rakni. Elég érdekes, trágár a humorforrás. Míg néztem, csak kapkodtam a fejem, hogy ilyen lehetséges, komoly hogy ezt valaki filmre viszi?! Bár nagyon szidja a publikum, voltak részek, amiken tudtam nevetni.

2015.12.12 Sz.Krisztina

Hajjajj hányféle filmből rakták össze ezt a zagyvaságot.Volt ebbe minden Ted,Másnaposok és Éhezők viadala újrajátszva,leutánozva.Elég nagy butyuta film lett,nem is volt szórakoztaó,csak arra tudtam koncentrálni,hogy milyen más filmeket lehet felfedezni ebben a filmben.