Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Másnaposok Viadala (2014)

The Hungover Games

Di Canio   2019. 12. 28.

Hát ez tényleg elég értelmetlen film, van egy-két jobb pillanat benne azért.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Csodálkozok, hogy ilyen filmet egyáltalán jegyeznek. Egy szóval gusztustalan egy iszonyatos alacsony költségvetésű rettenetes forgatókönyvű talán paródia.

dulkap   2015. 09. 02.

Az elmúlt évek rossz tapasztalatai ellenére még mindig bízom, hogy készülhet még jó paródia. A Seltzer-Fiedberg párosról még rég lemondtam, bár 10 perc esélyt mindig kapnak. Reméltem, hogy Stolberg nem a gusztustalanságra helyezi a hangsúlyt. Nyilván... több»

VFTS   2016. 08. 02.

Sokat nem várhatunk egy olyan filmtől, ami több filmet akar kiparodizálni, amik közül az egyik ráadásul vígjáték. Egy két poéntól eltekintve semmi maradandót nem nyújt ez a film.

july   2015. 05. 08.

Kevés az olyan film, aminek az összes része egyaránt élvezhető és nem vesz nagy fordulatot, sem rosszabb, sem jobb irányba. Nagyon jó vígjátéknak tartom, nem tudom őket megunni.

Timejja   2016. 03. 01.

Életem legrosszabb filmje volt, egy hulladék. Primitív, alpári poénok, és a készítők valamiért azt hitték, hogy ha egy-egy jelenetbe bedobnak egy félpucér, vagy pucér csajt, akkor az madj dob a filmen...Nagyon nem...Undorító film, széteső sztorival, semmilyen "színészekkel". Senkinek nem ajánlom.

nemeth2 Nézhetetlen  2016. 08. 06.

Ekkora marhaságot még nem láttam. Az hogy "kifiguráznak" valamit az egy dolog, de hogy egy vígjátékot akarnak tovább húzni... Nézhetetlen, utólag megbántam hogy erre pazaroltam az időmet!