Spárta a köbön

Spárta a köbön

Meet the Spartans
papaja
Carmen Electra

A hősies Leonidas király (Sean Maguire) egy szál bőr alsógatyába és egy menő köpönyegbe öltözve vonul hazáját megvédeni a támadók ellen. Öngyilkos hadjáratára 13 hűséges katonája kíséri el, akik a perzsák hadseregével készülnek szembenézni, Xerxes (Ken Davitian) ugyanis azt követelte a büszke… Több

Premier (HU): 2010.01.14.

2023.07.02 Yadamerin

Spártaródia, ami rosszul sült ki

A készítők hogy gondolták, hogy egy ilyen koncepcióhoz lehetne paródia? Mindegy, hát megkaptuk. Testvéremmel végig néztük, volt pár rész ami tényleg vicces volt. Sok a spártai meleg-jelenetek, és még más, viccesebb filmekből kihozott karakterek (pl. Borat). A másik felében meg Leonidász felesége páváskodik az arisztokratáknak. Sok benne a modern viccek. Nekem személy szerint a San Andreasos jelenet tetszett a legjobban. A humor kissé gyenge, a sztori szaggatott, de hasonló. Röviden: rossz is, meg jó is néha, nekem tetszett, de pár rész már túl sok volt. Azoknak ajánlom, aki mindenen tud nevetni csak. Különben egy gusztustalan, kínos, mellbimbó-kitépéses filmet kell végig nézned.

2016.12.04 HercegPeter

Nagyon rossz, bár nehéz lett volna egy eleve gyenge filmből jó paródiát csinálni. Nem vicces egyáltalán. Ha valaki szereti a fárasztóan rossz filmeket akkor az nyugodtan nézze meg, de ez még az általános rossz paródiáknál is rosszabb. Bocs, hogy sokszor írtam a "rossz" szót de ez is mutatja, hogy mennyire gyenge.

2016.07.10 ArpiHajdu és Réci

Ez egy nagyon rosszul sikerült paródia. Alapból már a 300 is egy rossz film meglátásom szerint, hiszen egy nyíltan militarista propaganda-film, így viszont egy rossz filmből sikerült egy még rosszabb paródiát megalkotni. A film nagy része alatt azt s... Több

2022.10.12 JRD

Erős versenyben van a miaf@sz és a húb@d+

Sokan azt hiszik, hogy paródiát készíteni könnyű. Ezen tévhit okán pedig rohadtul bele is buknak és így születhetnek meg olyan hihetetlenül rossz filmek, mint ez is. Súrolja az ízléstelenség és a gusztustalankodás határát. Még az elején van benne ígéret, hogy jól fogunk szórakozni, aztán arcul csap a ramaty valóság. Egy újabb paródia, melynek nem szabadott volna megszületnie. Ha egy szóval kellene jellemeznem a filmet, akkor ennyit írnék: kínos. Persze számtalan jelzővel lehetne még illetni, de felesleges. Nem gondolom, hogy érdemes a figyelemre, igazából még megnézni sem érdemes. Elvesztegetett idő. Kidobott pénz. A színészek, akik ehhez a nevüket adták, nos, gondolom van az a gázsi ami miatt elvállalták. De mint szoktam volt mondani, ne hallgass rám. Nézd meg, és majd eldöntöd magad! Szóval filmre fel és (talán) jó szórakozást!

2020.04.20 dailyfilmsan

Az a kategória a vígjátékok között ami lesorvasztja az agyunkat. A paródia kategóriájának a legaljától 3-al feljebb helyezkedik el. Van amire rátapint de a legtöbb dolog benne nagyon fárasztó.

Két jelenet között a Subway szendvics Leonidas jobb kezéből a balba kerül.Szerző: ps

Leonidas az egyik jelenetben még tud olvasni, hiszen elolvassa a tetoválást, egy másik jelenetben pedig abból csinál poént, hogy nem tud olvasni.Szerző: ps

Amikor Margo királynő megfordul a masszázs asztalon, a melleit egy fehér ragasztócsík takarja el, ami valószínűleg hiánycikk lehetett az ókori Spártában.Szerző: ps

A film tele van szándékosnak is tekinthető bakikkal, az egyik ilyen például, amikor Xerxes leszakítja a mellbimbóját, de a következő jelenetben sértetlenül látható.Szerző: ps