Férfiak, nők és gyerekek

Men, Women & Children

2019.01.23 Timcsi

Nekem nem volt túl kerek a története. Olyan csordogáló az egész, határozottan nem tetszett.

2015.07.26 erare

Hmm... Ez egy jó film. Ritkán látni manapság ilyet. Szerintem hitelesen mutatja be az internet által az emberre zúdított lehetőségek okozta veszélyforrásokat. A virtuális térben való lét, mely az elmagányosodás és az önpusztító görcsökhöz vezető depr... Több

2018.02.21 indingo

Egész jó volt a film. Milyen érdekes, hogy nem férj, feleség és gyerekek a címe! Bár igaz, hogy a család szót nem lehetett használni a szereplőkre. A vége kicsit lehetett volna kidolgozottabb.

2018.04.06 Szilonka

Érdekes volt a film, ahol a család valamennyi tagja ugyanannyi figyelmet kap a történetben. Valami mégis hiányzott belőle. Talán a karakterek fejlődése.

2018.03.31 Bazzzsi

A film inkább a személyekről és azok közösségben betöltött szerepréről szól ,mint egy komplett sztoriról. Sok igazság volt benne, bár kicsit lehetett volna rövidebb.

2018.04.18 TomÁcs

Mindenkinek meg kell küzdenie a saját kis démonaival. Mindenki másképp dolgozza fel. Fontos, hogy ne zárkózzunk el a környezetünktől és legyen körülöttünk olyan emberek akikben megbízunk.

2015.09.12 Curacao86

Érdekes társadalom kritika, de nem meglepő kép napjainkban az emberekről. A könyv, ami alapján készült a film, biztosan jobb és érdekesebb. A film eléggé nyomasztó, de nem éreztem azt, hogy "jó" fajta drámáról van szó, hiába mutat be "alapvető témáka... Több

2018.11.30 Balhé17

Nagyon-nagyon jó film. Az ember még ha szereti is a másikat néha nem úgy cselekszik ahogy kellene. Remélem tanul belőle az emberiség mert mégiscsak egy halványkék pötty vagyunk. Ha olyan ember vagy aki odafigyel a szeretteire ezután a film után még inkább odafogsz. Megbocsájtás az megy nekünk?