A főnök

The Boss

2016.04.21 raczdavidzsolt

A Főnök (The Boss),rendező: Ben Falcone, szereplők: Melissa McCarthy, Kristen Bell, Peter Dinklage, Kristen Schaal, amerikai vígjáték, 99 perc, 2016. (16) Emlékszem a régi szép időkre, amikor Melissa McCarthyról a Szívek szállodája kedves, aranyos...

2016.06.08 adamkatka

Pár hete láttam a moziban A főnököt, és bátran ajánlom a szórakoztató, könnyed kikapcsolódásra vágyóknak. Vicces és megható, jók a megnyilvánulások és a csattanó sem hétköznapi.

2016.11.25 Ercsi

McCarthy a tőle megszokott módon ebben a filmben is hozza a meglehetősen pajzán, nagyszájú nő alakját, tökéletesen illik hozzá ez a karakter. Viszont az igazat megvallva ő teszi ezt a történetet eladhatóvá, ugyanis maga a történet nem különösebben izaglmas.

2016.11.03 Tibor1114

Melissa ismét elkápráztatott nagyon jó kis családi mozit hoztak összi. A film nagyon jó élményt nyújt a nézőknek nagyon humoros és nagyon fordulatos. Senki ne hagyja ki.

2016.09.28 Zoe091

Már az elején jöttek a poénok, nagyon elnyerte a tetszésemet. Melissa McCharty hozta a formáját. Bármikor újra nézném. Néha számítani lehetett arra, hogy mi fog következni, de még így is volt benne olyan rész, ami váratlanul ért.

2016.05.29 tamas84

Engem nem igazán győzött meg a dolog, egyszerűen olcsó volt az egész. Na nem a külcsíny, hanem a belbecs. Alpári vígjáték, de annak sem a legjobb.

2016.12.07 Szorcsik

Aranyos kis vígjáték, melyen sokat lehet nevetni és leköti az embert, még akkor is, ha a történet eléggé kiszámítható. Másfél órát simán megér az ember életéből, ki lehet rajta kapcsolódni.

2016.11.02 kicsimano

Melissa McCarthy a tőle megszokott módon, ebben a filmben is hozza a nagyszájú nő karakterét, aki jelen esetben az egyik legbefolyásosabb ember Amerikában. Remek vígjáték.

2016.10.10 niky86

Sajnálom, hogy az előzetesben ennyi jó poént előttek, mert így a filmben már nem sok új jött szembe, ami valóban megnevettetett volna. Nem ez a legjobb vígjáték, amit láttam az életemben, de Melissa McCarthy rajongóknak kötelező darab.

2016.05.08 deneslau

A minap láttam a moziban, kétkedve ültem be, mert a kritikák inkább közepesre értékelték. Én erős 4-est adok a 6-ból. Az eleje közepesen vicces volt, aztán egyre ütősebbek lettek a poénok és Melissa McCarthy karakterét nagyon megszereti a néző a végére.

2017.02.08 Ancsus

Egyszer-kétszer nézhető vígjáték, melyben van néhány jó poén. Arra mindenkinek felhívnám a figyelmét, hogy az előzetesét nem szabad megnézni, mert abban sajnos az összes jobb poént lelövik. Nekem tetszett a film.

2016.12.30 Potoczkie

Van a filmben néhány ütős poén, de sajnos ezek többségét ellövik az előzetesben, így mindenkinek azt ajánlom, aki még nem látta, hogy a trailert véletlenük se nézze meg. Egyébként teljesen átlagos, egyszer nézhező vígjáték.

2016.12.13 Maxima

Nem rossz film, de volt néhány szakasza ami kissé unalmas és vontatott volt. Vannak benne jó poénok, de összességében egy átlagos vígjátéknak mondanám.

2016.12.02 gubimari

Melissa McCarthy nagyon jól szerepelt ez alkalommal is, remek színésznő. Viszont a film története nem volt átlagosnál jobb. Sajnáltam, hogy a poénok többségét már az előzetesben ellőtték.