A főnök

sammy88   2020. 08. 30.

Melissa hát mi lett veled?

Rettentő unalmas és erőtlen lett. A termék nyomokban mogyorót és tejszármazékot tartalmaz... lehetne ráírni a DVD-re mert még ezekből is többet lehetne felfedezni benne, mint humort. Azt hittem elalszok a moziban...

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Eredeti és vannak benne érzelmes jelenetek, mellette pedig a szokásos humorvilág, amit már megszokhattunk.

Artemisia   2017. 12. 26.

Kissé komolytalan a téma, de kihozták belőle a maximumot és megtalálták a hozzáillő hangulatot. A poénok 1-2 kivételtől eltekintve eredetiek, a film végig vicces.A történet a maga komolytalan módján még izgalmas is, amellett, hogy remek szórakozást n... több»

indingo   2017. 04. 15.

Melissa McCarthy egyre irritálóbb karaktereket játszik. A film nem egy nagy eresztés, mondok egy imát azokért akik moziban látták. Egyszer nézős, ha nincs más.

Bogi87   2016. 05. 27.

Nagyon jó vígjáték, tele humorral. Aki szeretne egy vicces másfél órát, nézze meg!

Mavil   2016. 06. 09.

Annak ellenére, hogy Melissa McCarthy-t láttam már jobb alakításban is, ebből a filmből is kihozta a maximumot. Az előzetest nem ajánlatos megnézni, mert sajnos igen sok poént ellőnek benne. Nekem tetszett annak ellenére, hogy semmi valóságalapja nincs.

Berto49 Nézhetetlen  2019. 07. 26.

Amikor azt hiszik, hogy vicces a trágárság

Melissa McCarthy esetében nincs középút: vagy a kedvencek közé tartozik, vagy még a filmvásznon való megjelenése is gyötrelmet okoz a nézőnek. Én az utóbbiak táborát gyarapítom. Az objektív megítélés miatt megjegyzem, hogy egyetlen filmjében volt elviselhető számomra, a „Megbocsátasz valaha?” címűben, bár abban is bőven elítélhető karaktert játszott. Mostani megjelenésén sokat javított a smink. A film a nézhetetlen kategória prototípusa a bárgyú történettel és az iszonyatosan sok trágársággal. Elkeserítően silány, a férj-rendezőről (Ben Falcone) sokat elmond, hogy képes ilyen munkával előállni. Úgy gondolom a házasságukban mélyen alárendelt szerepet játszik, hiszen nem meri azt mondani a nejének: „Melissa ez a jelenet förtelmes volt, vegyük újra!”

Kathy Bates
Peter Dinklage
Tyler Labine
Tyler Labine
Timothy Simons
Kathy Bates
Kristen Bell

A film összbevétele 78 844 582 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 137 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 106 925 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Melissa McCarthy unokatestvére, Jenny McCarthy showjában lépett fel először. Ekkor lett tagja a Groundlings színpadi csoportnak (többek között Maya Rudolphal, Kristen Wiig-el, Will Ferrellel és Lisa Kudrow-al egyetemben). Itt találta ki A főnök-béli karaktert is két évtizeddel később.

A filmet nagyjából 29M $-ból forgatták 2015 tavaszán.

Melissa McCarthy, Ben Falcone és Michael McDonald korábban már szerepelt együtt a Női szervek (2013) című filmben.

Millie Bobby Brown (Stranger Things) is részt vett a meghallgatáson a fiatal Michelle szerepére, de végül nem kapta meg.

Melissa McCarthy férje Ben Falcone és Kristen Bell férje Dax Shepard is látható a filmben egy cameo szerep erejéig

Melissa McCarthy és Kathy Bates már harmadszor dolgozik együtt a Tammy (2014) és a Mike & Molly (2010) című sorozat után.

A film eredeti címe Michelle Darnell volt.

Melissa McCarthy igazi lánya, Vivian Falcone alakítja a 10 éves Michelle-t.

A Főnök egy egészen biztatóan kezdődő, hamar lejtmenetbe kapcsoló tapló vígjáték lett, ami minden gond nélkül odaillik a Tammy, a Női szervek és a Személyiségtolvaj mellé. Akinek bejöttek az előbb felsorolt filmek, az A Főnökben sem fog csalódni. A többiek pedig jobban járnak, ha megnézik A kémet újra. 5/10 több»

Melissa McCarthy rossz filmekkel lett Hollywood legsikeresebb komikus színésznője. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

A főnök teljesen felesleges mozi, még ahhoz sem elég valamilyen, hogy említésre méltó legyen. több»