A főnök

The Boss

2022.10.24 JRD

Rajongok McCarthyért. A filmjei azért kedvenc határát súrolják. Hozza a megszokott mocskosszájú figurát. Kikapcsnak pont megfelel egy hülye nap után. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2017.12.26 Artemisia

Kissé komolytalan a téma, de kihozták belőle a maximumot és megtalálták a hozzáillő hangulatot. A poénok 1-2 kivételtől eltekintve eredetiek, a film végig vicces.A történet a maga komolytalan módján még izgalmas is, amellett, hogy remek szórakozást n... Több

2021.02.27 Yosihiro

Főnök

Nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Szóval ez vígjáték, amiben van igazság, de mégis ad egy alapot a filmnek, hogy árvaházban nő fel egy gyermek, és szülőkhöz kerül, majd vissza, szóval azért összességében van értelme a filmnek, de nagyo... Teljes kritika

2018.12.15 mamiéstöti2

Eredeti és vannak benne érzelmes jelenetek, mellette pedig a szokásos humorvilág, amit már megszokhattunk.

2017.04.15 indingo

Melissa McCarthy egyre irritálóbb karaktereket játszik. A film nem egy nagy eresztés, mondok egy imát azokért akik moziban látták. Egyszer nézős, ha nincs más.

2016.05.27 Bogi87

Nagyon jó vígjáték, tele humorral. Aki szeretne egy vicces másfél órát, nézze meg!

2019.07.26 Berto49 Nézhetetlen

Amikor azt hiszik, hogy vicces a trágárság

Melissa McCarthy esetében nincs középút: vagy a kedvencek közé tartozik, vagy még a filmvásznon való megjelenése is gyötrelmet okoz a nézőnek. Én az utóbbiak táborát gyarapítom. Az objektív megítélés miatt megjegyzem, hogy egyetlen filmjében volt elviselhető számomra, a „Megbocsátasz valaha?” címűben, bár abban is bőven elítélhető karaktert játszott. Mostani megjelenésén sokat javított a smink. A film a nézhetetlen kategória prototípusa a bárgyú történettel és az iszonyatosan sok trágársággal. Elkeserítően silány, a férj-rendezőről (Ben Falcone) sokat elmond, hogy képes ilyen munkával előállni. Úgy gondolom a házasságukban mélyen alárendelt szerepet játszik, hiszen nem meri azt mondani a nejének: „Melissa ez a jelenet förtelmes volt, vegyük újra!”

2019.07.25 Ms. Akárki

Kifejezetten imádtam a film hangulatát. Nagyon jó vígjáték. Melissa McCarthy-t nagyon szeretem. Ő adja a film alaphumorát. Bár a vége kicsit összecsapott volt de még így is érdemes megnézni.

2017.10.23 Bazzzsi

Ilyen filmeket moziba engedni......... A humor teljes körű hiánya jellemzi, sok-sok értelmetlen és bántó párbeszéddel teletűzdelve és ezért emberek még pénzt is kaptak.

2017.07.26 Lonka

A legnagyobb baj a filmmel, hogy nem volt vicces pedig pont az lett volna a cél. Irritáló volt a főszereplő, holott egy kedvelhető karakterrel eladhatóbb lett volna a mozi.

2016.09.08 wintermat

Közepesnek mondható film, vannak benne értékelhető poénok és a történet is tűrhető, de nem kell hanyatt vágodni a filmtől. Esti nevetgélésnek megfelelő produkció.

2016.08.19 stomachh

Ez még egy matinéfilmnek is gyenge volt. Végig lehetett nézni, de másfél órát elpazaroltam az életemből.

2016.09.17 HannaK

Káromkodás volt benne, humor annál kevesebb. A története végtelenül primitív és unalmas.

2020.08.30 sammy88

Melissa hát mi lett veled?

Rettentő unalmas és erőtlen lett. A termék nyomokban mogyorót és tejszármazékot tartalmaz... lehetne ráírni a DVD-re mert még ezekből is többet lehetne felfedezni benne, mint humort. Azt hittem elalszok a moziban...