indingo   2018. 11. 25.

Ezeknek az amerikai tiniknek mindig valamilyen ismeretlen bajuk van. A története nem valami egyedi, olyan érzésem volt. hogy más filmekből gyúrták össze.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Nagyon megpróbálja befolyásolni az embert, ezért nem tudtam önfeledten élvezni.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Kicsit olyan, mint a Minden minden, csak ott egyáltalán nem mehet ki a lány a szabadba. itt rendesek voltak a készítők, csak a napfényt nem bírja este szabadod zenélhet kint. Olyan tipikus amerikai tini film.

VvV   2018. 12. 22.

Én is úgy érzem, hogy eléggé elcsépelt a története. Láttunk már ilyet.

Bizsu82   2019. 01. 30.

Romantikus, érzelmileg megfogó film. Színvonalas, de kissé sablonos. Vannak benne unalmas, vontatott részek, és néhol kiszámítható. Ezért értékelem közepesre.

Suleka Mathew

Első pillantásra fajsúlyosabb tinifilmnek álcázott, valójában végtelenül leegyszerűsített, dagályos, B-kategóriás giccshalmaz Scott Speer rendezése. több»

Az Éjjeli napfény egy kellemes és bájos romantikus film, melyhez egy 2006-ban elkészült és bemutatott japán dráma szolgált alapul. több»

A film eredetije a japán Taiyo no uta, amelynek címét úgy lehetne fordítani: Dal a Naphoz.

(ArpiHajdu és Réci )

Patrick Schwarzenegger az ikonikus testépítő, színész és politikus, Arnold Schwarzenegger és Maria Shriver legidősebb fia, de vérszerinti rokona az egykori amerikai elnökének, John F. Kennedynek is.

Ez Patrick Schwarzenegger első főszerepe.