zsirafcica   2018. 07. 07.

Fantasztikus film. Az idei év eddigi legmegindítóbb, leggyönyörűbb romantikus története. Olyan tökéletesen tudott átadni minden érzelmet, hogy úgy éreztem mintha én lennék Katie, az édesapja, a legjobb barátnője, és Charlie is. Minimális időre az életemből, erre a szűk másfél órára kicsit mindannyiuk voltam. Az életüket élhettem, és érezhettem azt amit ők. A szeretetet, a szerelmet, a féltést, az aggodalmat, a bánatot, és az örömöt. Vegyes érzelmeket. Megtapasztalhattam, hogy milyen félteni valakit, úgy hogy csak egy órája ismerem, hogy milyen akkor is remélni, ha biztosra tudjuk, hogy semmi esély sincs a happy endre, vagy hogy milyen mosolyogva zokogni az élet szépségén. Ez a film adott nekem valamit, amit nem minden filmnek sikerül...érzelmeket. Így hát teljes szívemből tudom ajánlani mindenkinek, aki vágyik arra, hogy újra emlékezzen arra, hogyan is kell érezni.

indingo   2018. 11. 25.

Ezeknek az amerikai tiniknek mindig valamilyen ismeretlen bajuk van. A története nem valami egyedi, olyan érzésem volt. hogy más filmekből gyúrták össze.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Kicsit olyan, mint a Minden minden, csak ott egyáltalán nem mehet ki a lány a szabadba. itt rendesek voltak a készítők, csak a napfényt nem bírja este szabadod zenélhet kint. Olyan tipikus amerikai tini film.

Syracuse   2018. 08. 22.

Bella Thorne gyönyörű, tehetséges színésznő. Ennyi az összes pozitívum, amit a filmről tudok mondani. Maga az alap koncepció még épp nem lerágott csont, de semmivel nem emelkedik a klasszikus, mindenkit idealizáló, nyáladzó tinifilmek fölé. Semmi kreativitás, semmi történet, semmi karakterfejlődés.

darkangel1231   2018. 07. 07.

Ez a film nagyon megfogott az egyszerűségével. Mások szemében tűnhet egy tipikus amerikai szerelmes filmnek, de szerintem egy kicsit más. Bemutatja az élet egyik legfőbb értelmét: a szerelmet, és azt, hogy élni a legcsodálatosabb dolog a világon, és ezt nem túlozzák el, hanem hétköznapian tálalják. A történet egy kicsit nehezen indul be, de ettől függetlenül hihetetlen jó. A végén már sírtam, mert reménykedtem abban, hogy nem így zárul le, aztán meg nem tudtam abbahagyni, mert filmbeillően szép volt a befejezése.

Suleka Mathew

Első pillantásra fajsúlyosabb tinifilmnek álcázott, valójában végtelenül leegyszerűsített, dagályos, B-kategóriás giccshalmaz Scott Speer rendezése. több»

Az Éjjeli napfény egy kellemes és bájos romantikus film, melyhez egy 2006-ban elkészült és bemutatott japán dráma szolgált alapul. több»

A film eredetije a japán Taiyo no uta, amelynek címét úgy lehetne fordítani: Dal a Naphoz.

(ArpiHajdu és Réci )

Patrick Schwarzenegger az ikonikus testépítő, színész és politikus, Arnold Schwarzenegger és Maria Shriver legidősebb fia, de vérszerinti rokona az egykori amerikai elnökének, John F. Kennedynek is.

Ez Patrick Schwarzenegger első főszerepe.