Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

zsirafcica   2018. 07. 07.

Fantasztikus film. Az idei év eddigi legmegindítóbb, leggyönyörűbb romantikus története. Olyan tökéletesen tudott átadni minden érzelmet, hogy úgy éreztem mintha én lennék Katie, az édesapja, a legjobb barátnője, és Charlie is. Minimális időre az életemből, erre a szűk másfél órára kicsit mindannyiuk voltam. Az életüket élhettem, és érezhettem azt amit ők. A szeretetet, a szerelmet, a féltést, az aggodalmat, a bánatot, és az örömöt. Vegyes érzelmeket. Megtapasztalhattam, hogy milyen félteni valakit, úgy hogy csak egy órája ismerem, hogy milyen akkor is remélni, ha biztosra tudjuk, hogy semmi esély sincs a happy endre, vagy hogy milyen mosolyogva zokogni az élet szépségén. Ez a film adott nekem valamit, amit nem minden filmnek sikerül...érzelmeket. Így hát teljes szívemből tudom ajánlani mindenkinek, aki vágyik arra, hogy újra emlékezzen arra, hogyan is kell érezni.

darkangel1231   2018. 07. 07.

Ez a film nagyon megfogott az egyszerűségével. Mások szemében tűnhet egy tipikus amerikai szerelmes filmnek, de szerintem egy kicsit más. Bemutatja az élet egyik legfőbb értelmét: a szerelmet, és azt, hogy élni a legcsodálatosabb dolog a világon, és ezt nem túlozzák el, hanem hétköznapian tálalják. A történet egy kicsit nehezen indul be, de ettől függetlenül hihetetlen jó. A végén már sírtam, mert reménykedtem abban, hogy nem így zárul le, aztán meg nem tudtam abbahagyni, mert filmbeillően szép volt a befejezése.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Kicsit olyan, mint a Minden minden, csak ott egyáltalán nem mehet ki a lány a szabadba. itt rendesek voltak a készítők, csak a napfényt nem bírja este szabadod zenélhet kint. Olyan tipikus amerikai tini film.

schvarz   2018. 06. 14.

Magával ragadó, érzelmileg megfogó film. Pörgésre viszont ne számítsunk. Lassú cselekményű, de a kategóriának megfelelő film. Elgondolkoztat. A szereplők összeillő karakterek, hiteles az alakításuk!

Murphyyy   2018. 04. 26.

Az előzetes alapján egy jó kis könnyed, romantikus filmre számítottam, azonban úgy érzem ebben kicsit sok volt a nyál. Személy szerint oda vagyok az amerikai romantikus filmekért, még akkor is ha nyálas, kedvenceim között van a Szerelmünk lapjai, vagy a Csillagainkban a hiba, de úgy érzem, ez azoknál azért gyengébb. Egyszer nézhető, de szerintem kicsit eltúlozták. Kár érte.

Suleka Mathew

Első pillantásra fajsúlyosabb tinifilmnek álcázott, valójában végtelenül leegyszerűsített, dagályos, B-kategóriás giccshalmaz Scott Speer rendezése. több»

Az Éjjeli napfény egy kellemes és bájos romantikus film, melyhez egy 2006-ban elkészült és bemutatott japán dráma szolgált alapul. több»

Patrick Schwarzenegger az ikonikus testépítő, színész és politikus, Arnold Schwarzenegger és Maria Shriver legidősebb fia, de vérszerinti rokona az egykori amerikai elnökének, John F. Kennedynek is.

Ez Patrick Schwarzenegger első főszerepe.

A film főszereplő karaktere a xeroderma pigmentosum nevű kórban szenved, ami nagyon ritka. 1 millió emberből mindössze egyet érint.