Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Éjjeli napfény

(Midnight Sun)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

TomÁcs   2018. 04. 26.

Kicsit olyan, mint a Minden minden, csak ott egyáltalán nem mehet ki a lány a szabadba. itt rendesek voltak a készítők, csak a napfényt nem bírja este szabadod zenélhet kint. Olyan tipikus amerikai tini film.

Murphyyy   2018. 04. 26.

Az előzetes alapján egy jó kis könnyed, romantikus filmre számítottam, azonban úgy érzem ebben kicsit sok volt a nyál. Személy szerint oda vagyok az amerikai romantikus filmekért, még akkor is ha nyálas, kedvenceim között van a Szerelmünk lapjai, vagy a Csillagainkban a hiba, de úgy érzem, ez azoknál azért gyengébb. Egyszer nézhető, de szerintem kicsit eltúlozták. Kár érte.

Dalma92   2018. 05. 09.

Nagyon szeretem a romantikus, dráma filmeket. De jobb szeretem ha boldog a befejezése egy történetnek. Több film is megjelent már amiben a lány halálos beteg. A mai napig szándékosan nem is néztem meg egyet sem belőle. Gondoltam magamban, hogy ez így túl egyértelmű és unalmas. De amikor megláttam ennek a filmnek a borítóját azt gondoltam, hogy meg kell nézzem. Jó lesz egy filmnek hétköznap szerda estére. Amit átéltem abban a másfél órában amíg tartott a film.... leírhatatlan. Komolyan szeretem a romantikus, túlfűtött, lángoló szerelmes filmeket. Nagyon sokat megnéztem már. Ez viszont nyíl volt a szívembe. Úgy sírtam mint egy csecsemő és ezzel nem túlzok. Nem tudom, hogy volt-e valaha olyan film ami ilyesfajta érzést váltott ki belőlem. Csodálatos, megható, gyönyörű és egyben szomorú!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom. ;)

Tom   2018. 04. 19.

Nekem az ilyen könnyed romantikus filmekből igazából jöhet bármennyi, nincs túllihegve a sztori, megvan a maga menete, így nulla kockázatvállalással is a készítők részéről egy abszolút nézhető filmet kaptunk. Az alakítások egész jók, bár az érzelmek nálam annyira nem jöttek át a karakterek részéről. Szerintem egyszer meg lehet nézni, de aztán el is felejti az ember.

miki   2018. 04. 14.

Egy újabb Sparks-adaptáció, és ezúttal nem éppen a jól sikerült fajtából. A sztori kiindulásnak még lehetne érdekes, de nagyon hamar fullad giccsbe a történet, amin éppenséggel a rendezés sem segít túl sokat. Schwarzenegger fiának első filmje nem lett emlékezetes, vagyis nem úgy, ahogy talán szerette volna. Thorne-nak pedig ideje lenne felnőnie, és egy normális szerepet vállalnia, mert ez a tinibálványság nem tart örökké, és tehetséges fiatal színésznőnek indult.

Suleka Mathew

Első pillantásra fajsúlyosabb tinifilmnek álcázott, valójában végtelenül leegyszerűsített, dagályos, B-kategóriás giccshalmaz Scott Speer rendezése. több»

Az Éjjeli napfény egy kellemes és bájos romantikus film, melyhez egy 2006-ban elkészült és bemutatott japán dráma szolgált alapul. több»

Patrick Schwarzenegger az ikonikus testépítő, színész és politikus, Arnold Schwarzenegger és Maria Shriver legidősebb fia, de vérszerinti rokona az egykori amerikai elnökének, John F. Kennedynek is.

Ez Patrick Schwarzenegger első főszerepe.

A film főszereplő karaktere a xeroderma pigmentosum nevű kórban szenved, ami nagyon ritka. 1 millió emberből mindössze egyet érint.