Míg a jackpot el nem választ

What Happens in Vegas

2016.08.12 Fanni11

Jo az alap storyja a filmnek hisz ki nem akarna megnyerni a jackpotot!!! Nekem tetszett szerintem megeri megnezni!

2017.07.16 kadvan95

A szerencse forgandó, ahogy a szerelem is. Remek színészi alakítások, jó kombináció. Izgalmas, érdekes, vicces romkom.

2015.01.28 Timcsa

Vicces,romantikus,szeretem!

2016.06.17 Mirci

Az a baj, hogy az ilyen filmeket, amik nem csak teljesen kiszámíthatóak, de fájdalmasan idétlenek is, én egyszerűen nem tudom élvezni. Persze megértem, hogy van, aki erre vágyik, de nekem lerítt a filmről, hogy a készítők - a színészeket is beleértve... Több

2015.01.31 achyles77

Cameron Diaz miatt érdemes megnézni, számomra a legviccesebb színésznő ebben a kategóriában, nagyszerű komika és mindig élvezetes nézni az alakítását. Hogy Kutcher mit keres a filmben - vagy mért pont ő van ott - az persze kérdéses, de hát istenem, egyik film sem tökéletes.

2015.04.03 Hanna_09

Ehhez moziban volt szerencsém még anno. Nagyon élvezetes film + Cameron Diaz nagyon jól alakít benne. Nem elcsépeltek a poénok, családias vígjáték! :)

2015.03.19 JamesBont

Aranyos film, nekem nagyon tetszett, még akkor is, ha mindkét színész már a romcom család kiöregedő tagjai közé tartozik, azért még mindig nagyon viccesek tudnak lenni. Könnyű szórakozásra tökéletesen alkalmas ez a film.