Vélemények: Míg a jackpot el nem választ (2008)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2019. 08. 15.

Helyes romantikus történet, kicsit egyszerű, de kedvelhető. A két főszereplő nekem annyira nem illett össze ezért csak 4 csillag.

dulkap   2015. 07. 03.

Egy korrekt kis romantikus-vígjáték. A film első része egy remek vígjáték jó poénokkal. A végére kicsit kifárad. Lehet azért mert ott inkább a romantikus műfaj kerül előtérbe.

Deku   2017. 10. 22.

Nagy csalódást okozott a film mert bemutató alapján és egy darabig még reménykedtem is. Az első pár perc után azt mondtam, hogy ez tökre jó film lesz. Viszont azt kellett észre vegyem, hogy erős lejtőre került.

hszpp   2017. 02. 02.

Nagyon cuki,igazi lányos film,esős napokra. Nem túl nyálas,így fiúkkal is nézhető..:P Eleinte több a humor,a végén már inkább a romantika veszi át a szerepet. Abszolút emészthető,nem a tömör nyáladzás.Bátran nézd meg:)

MP170506   2017. 07. 12.

Igazán jól sikerült kis film lett. Jók a poénok, jó a romantikus száll. A színészekre pedig nem lehet panasz, bár enélkül a film nélkül is tudjuk, hogy jók.

Norbi   2018. 07. 09.

Tucat film, korrekt vígjáték romantikával fűszerezve, viszont imádtam a színészeket (ahogy most is ), remekül ellett találva a szerelem- humor aránya, ezek miatt emelném ki a többi közül.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Igazi klasszikus nyálas vígjáték ami néha nagyon kell a mindennapokba. Ashton és Diaz között nagyon jól működött a kémia a vásznon. Imádtam ahogy harcolnak egymással, pedig nyilvánvaló volt hogy szeretik is egymást. Pörgős kis romkom.

Leilani   2016. 07. 25.

Igazi könnyed romantikus vígjáték nagyon jó poénok vannak benne, és a romantikus szál sem rossz. Néha lapos a történet, de összességében nézhető film. Mindenkinek ajánlom, aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Nem egy életem filmje típusú film, egyszer megnéztem, elvoltam vele. Mégis 5* jár neki Ashton Kutcher miatt... itt bolondultam valahol belé. Szóval nézze mindenki, aki szereti!

kevelin   2017. 10. 14.

Tipikus amerikai romantikus film tele poénokkal. Az első film amit Diaz-tól láttam és meg is szerettem.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Jópofa vígjáték, humor,szórakozás, jól megírt poénok. Persze mindenki tudja a film végét, de ez nem vesz el a hangulatból. Ajánlom mindenkinek! :)

Pillcsi   2015. 01. 27.

IMÁDOM!Kicsit már retro film,ezerszer nyomják a tévében több csatornán is,de annyira jók a színészek Aston és Cameron és a poénok,hatalmas.Nem tudom megszámolni egy kezemen hányszor láttam már ezt a filmet,de úgy érzem újra és újra végig tudom nézni,nem unalmas és mindig jókat neveket,pedig már percre pontosan tudom milyen jelenet következik!KEDVENC!

Balu   2015. 01. 28.

Igazán vicces ez a film!Szeretem Cameront és Ashtont is,jók így együtt!Számomra ez többször is nézhető,már pár éves film,de mindig megnézem ha adják a tévében :)

Fanni11   2016. 08. 12.

Jo az alap storyja a filmnek hisz ki nem akarna megnyerni a jackpotot!!! Nekem tetszett szerintem megeri megnezni!

kadvan95   2017. 07. 16.

A szerencse forgandó, ahogy a szerelem is. Remek színészi alakítások, jó kombináció. Izgalmas, érdekes, vicces romkom.

Timcsa   2015. 01. 28.

Vicces,romantikus,szeretem!

likilivi   2015. 03. 17.

a los angeles-i kaszinózás egyik legjobb filmje. romantikus és vicces. az egymáshoz való alkalmazkodást nagyon jól mutatja be. tetszett.

Hanna_09   2015. 04. 03.

Ehhez moziban volt szerencsém még anno. Nagyon élvezetes film + Cameron Diaz nagyon jól alakít benne. Nem elcsépeltek a poénok, családias vígjáték! :)

Mirci   2016. 06. 17.

Az a baj, hogy az ilyen filmeket, amik nem csak teljesen kiszámíthatóak, de fájdalmasan idétlenek is, én egyszerűen nem tudom élvezni. Persze megértem, hogy van, aki erre vágyik, de nekem lerítt a filmről, hogy a készítők - a színészeket is beleértve - nem igazán törték magukat, hogy bármi értékelhetőt létrehozzanak, még a romantikus vígjáték műfaján belül sem.

JamesBont   2015. 03. 19.

Aranyos film, nekem nagyon tetszett, még akkor is, ha mindkét színész már a romcom család kiöregedő tagjai közé tartozik, azért még mindig nagyon viccesek tudnak lenni. Könnyű szórakozásra tökéletesen alkalmas ez a film.

achyles77   2015. 01. 31.

Cameron Diaz miatt érdemes megnézni, számomra a legviccesebb színésznő ebben a kategóriában, nagyszerű komika és mindig élvezetes nézni az alakítását. Hogy Kutcher mit keres a filmben - vagy mért pont ő van ott - az persze kérdéses, de hát istenem, egyik film sem tökéletes.