Míg a jackpot el nem választ

What Happens in Vegas

2020.03.22 Interfectorem Sabnock

Kutcher mit keres a mozivásznon egyáltalán?Iszonyatosan rossz a produkció,ami őt jellemzi,és a másik nagyon gyenge színésznőcske,Diaz kisasszony sem váltja meg a világot.Jellegtelen emberek,jellegtelen film.

2019.08.15 indingo

Helyes romantikus történet, kicsit egyszerű, de kedvelhető. A két főszereplő nekem annyira nem illett össze ezért csak 4 csillag.

2015.07.03 dulkap

Egy korrekt kis romantikus-vígjáték. A film első része egy remek vígjáték jó poénokkal. A végére kicsit kifárad. Lehet azért mert ott inkább a romantikus műfaj kerül előtérbe.

2017.10.22 Deku

Nagy csalódást okozott a film mert bemutató alapján és egy darabig még reménykedtem is. Az első pár perc után azt mondtam, hogy ez tökre jó film lesz. Viszont azt kellett észre vegyem, hogy erős lejtőre került.

2017.02.02 hszpp

Nagyon cuki,igazi lányos film,esős napokra. Nem túl nyálas,így fiúkkal is nézhető..:P Eleinte több a humor,a végén már inkább a romantika veszi át a szerepet. Abszolút emészthető,nem a tömör nyáladzás.Bátran nézd meg:)

2017.07.12 MP170506

Igazán jól sikerült kis film lett. Jók a poénok, jó a romantikus száll. A színészekre pedig nem lehet panasz, bár enélkül a film nélkül is tudjuk, hogy jók.

2019.07.20 Ms. Akárki

Igazi klasszikus nyálas vígjáték ami néha nagyon kell a mindennapokba. Ashton és Diaz között nagyon jól működött a kémia a vásznon. Imádtam ahogy harcolnak egymással, pedig nyilvánvaló volt hogy szeretik is egymást. Pörgős kis romkom.

2018.07.09 Norbi

Tucat film, korrekt vígjáték romantikával fűszerezve, viszont imádtam a színészeket (ahogy most is ), remekül ellett találva a szerelem- humor aránya, ezek miatt emelném ki a többi közül.

2017.10.14 kevelin

Tipikus amerikai romantikus film tele poénokkal. Az első film amit Diaz-tól láttam és meg is szerettem.

2018.03.18 hackerjulcsi

Nem egy életem filmje típusú film, egyszer megnéztem, elvoltam vele. Mégis 5* jár neki Ashton Kutcher miatt... itt bolondultam valahol belé. Szóval nézze mindenki, aki szereti!

2016.07.25 Leilani

Igazi könnyed romantikus vígjáték nagyon jó poénok vannak benne, és a romantikus szál sem rossz. Néha lapos a történet, de összességében nézhető film. Mindenkinek ajánlom, aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik.

2017.03.09 Hedy0809

Jópofa vígjáték, humor,szórakozás, jól megírt poénok. Persze mindenki tudja a film végét, de ez nem vesz el a hangulatból. Ajánlom mindenkinek! :)

2015.01.27 Pillcsi

IMÁDOM!Kicsit már retro film,ezerszer nyomják a tévében több csatornán is,de annyira jók a színészek Aston és Cameron és a poénok,hatalmas.Nem tudom megszámolni egy kezemen hányszor láttam már ezt a filmet,de úgy érzem újra és újra végig tudom nézni,... Több

2015.01.28 Balu

Igazán vicces ez a film!Szeretem Cameront és Ashtont is,jók így együtt!Számomra ez többször is nézhető,már pár éves film,de mindig megnézem ha adják a tévében :)