Moontrap

Miután elromlik egy műhold, egy két fős csapat elindul, hogy helyreállítsák a hibát. Észrevesznek egy idegen űrhajót. Egyikük a kíváncsiságtól vezérelve bejut az idegen hajóba, és magával hoz egy furcsa gépezetet, valamint egy több ezer éves hullát. A két szerelő rájön, hogy a Földet egy idegen… Több

Rendező: Robert Dyke
Forgatókönyvíró: Tex Ragsdale
Premier: 1989.04.28.

2023.10.14 Kóborló

Filmek a narrátoros videókazetták felhozatalából: Holdcsapda

Talán még jó páran emlékeznek az úgynevezett narrátoros (avagy alábeszélős) videókazettákra. Nekem személy szerint kimondottan sok efféle filmhez volt szerencsém még gyerekkoromban, és hát be kell hogy valljam, imádtam ezen tiltott termését a videóka... Teljes kritika

2020.12.04 BoBamburg

Aki valami nagy volumenű sci-fire vágyik, az biztos csalódni fog, de a laza, már-már trashbe hajló, b kategóriás horror sci-fi kedvelőinek okozhat kellemes perceket. Én legalábbis jól szórakoztam rajta.

Robert Dyke és Tex Ragsdale már 1986-ban elkezdték fejleszteni a film forgatókönyvét.Szerző: Kóborló

A filmben számos stábtag vállalt statisztaszerepet, ezt főként a filmbéli sztriptízbárban játszódó jelenetek során láthattuk. Szerző: Kóborló

Közvetlenül a film megjelenése után elkezdték tervezni a folytatását, aminek már a címe is megvolt (Moontrap II: The Pyramids of Mars), de végül csak 2017-ben készült el a film, Moontrap: Target Earth címen, amelyet ismételten Robert Dyke rendezett.Szerző: Kóborló

A filmbéli NASA irányítótermének a felvételeit egy atomreaktor vezérlőjében rögzítették. Szerző: Kóborló

Robert Dykenek ez volt az első filmrendezése.Szerző: Kóborló