Moszul ostroma

Mosul

2021.01.17 tjunior

Elsőre egy ilyen filmet letenni az asztalra nem semmi. Az utóbbi pár év legjobb, legkeményebb háborús filmje.

2020.12.22 Milanman

Háború Irakban, némiképp más szemszögből

A "Moszul ostroma" több szempontból is zseniális film, és bár nem tudja minden elemében megugorni a klasszikussá válás mércéjét, közel van hozzá. De ezekről később. A film a közelmúlt egyik legtragikusabb háborúját, az Iszlám Állam elleni küzdelmet ... Teljes kritika

2020.12.01 Sonny

Na ez zseniális volt, le a kalappal az alkotók előtt. Erős, pörgős, intenzív, a Netflix most mutatott valamit, ami miatt érdemes leülni a tévé elé.

2019.02.27 Kiss

Nem tettem rosszul, hogy megnéztem, mert sokkal közelebb hozta hozzám a témát, mint gondoltam, hogy fogja.

2020.11.28 Bendegúz

Nagy várakozásaim voltak a filmmel kapcsolatban, amit szerencsésen be is bizonyított - bár nem teljesen közel-keleti a produkció, mégis sokkal hitelesebbnek tűnt, mint más amerikai filmek.

2019.04.10 tofis

Jó film, de a brutalitása ellenére mégis azt éreztem, hogy még így sem fogjuk tudni soha megérteni és megérezni azt, amit az emberek Irakban. Kellenének még ilyen alkotások.

2020.04.23 vazul

Akkor ezt most rögtön tisztázzuk is az elején! A Moszul gyakorlatilag az év legjobb filmje, amit tényleg vétek lenne kihagyni.

2020.08.04 Attila

Őszintén szólva kis fenntartásaim voltak a filmmel kapcsolatban, nem igazán tudtam, hogy mire számítsak, és azt kell, hogy mondjam, hogy nekem igencsak megkönnyebbülés volt, hogy nem csupán az üres akcióról szólt az egész sztori. A készítők megcsinál... Több