Mr. Bean

Mr. Bean

2018.08.17 authorgirlll

Azt hiszem nincs olyan ember, aki ne ismerné legalább a Mr. Bean nevet. Csak annyit tudok róla mondani, hogy ha nem is nevetsz rajta legalább feldobja a kedved.

2021.12.02 Péter Fazekas

Nagyon jó, sokat nevettem rajta.

2017.06.02 szkodvig

Hát ki ne ismerné őt? Ezt a roppant jó kis egyszerű figurát, aki mindig rosszkor van rossz helyen. Nagyon jó kis sorozat és sokat dob rajta, hogy nem igazán beszélnek benne, hanem több poén úgy jön át, mint anno a némafilmek idején.:)

2017.11.21 baalint

Megunhatatlan klasszikus. Bean poénjait lehet szeretni vagy utálni az biztos, hogy fárasztó. Inkább a nevetés is csak kínunkban jön elő, de az amit maga köré épített karakter az zseniális, ezért 4*

2016.02.09 bviki

Mr.Bean/Rowan Atkinson a legjobb :D Nem csak a sorozatban de bármelyik mai reklámban megtud nevettetni. Az a mozgás amire ő képest, a mimikája egyszerűen utánozhatatlan. Mindez beszéd nélkül!!!

2016.02.13 Svastitsd

Ahogy azt már megszoktuk a Mr Bean filmeknél, ez is rettentő vicces. Mr Bean mindig tud valami váratlant produkálni. Az ő filmjei már klasszikusnak számítanak szerintem.

2015.11.04 prof.zoltan

Rowan Atkinson a valaha élt egyik legnagyobb nevettető szerintem! Úgy nevettet meg, hogy meg sem kell szólalnia és úgy gondolom, hogy ezt nagyon kevesen tudják. Első filmje nagyon jó, tele tipikus Mr.Bean gegekkel, nagyon jó kis film! Aki szereti a sorozatot, annak a film is nagyon fog tetszeni!

2022.11.25 BDJN

IMÁDOM

2018.04.14 FilmGyerek

A film maga, elég jó! Az a humor ami az egész karaktert jellemzi fergeteges. Mindig tudja hol a határ a humorban, egyszerűen jó. Érdemes megnézni!