Mr. Bean (1990-1995)

Mr. Bean

Péter Fazekas   2021. 12. 02.

Nagyon jó, sokat nevettem rajta.

Yosihiro   2017. 12. 13.

A legjobb nevettetők egyike Mr Bean. Öröm mindig látni. Garantált a kacagás és a jókedv. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Deku   2017. 08. 21.

Nagyon jókat lehet röhögni benne, fergeteges poénokat ad elő. Kissé talán hasonlít Charlie Chaplin-re ez a némán poénkodós stílusa. Nekem ez nagyon bejött.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Imádom Mr. Bean-t már gyerekkorom óta. Zseniális ahogy Rowan Atkinson alakítja. Hogy képes egy ilyen buta bárgyú karaktert ilyen tökéletesen megteremteni. Szerethető és vicces cselekmény. Örök klasszikus az esetlenkedése.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Rowan Atkinson a legjobb ebben a szakmában az már biztos. Egyszerűen sírva nevetős minden alakalommal mikor újranézem. Zseniálisan tudja alakítani a hülyét, úgy hogy egyszerűen meg sem erőlteti magát. Minden eddigi szerepét láttam eddig de ez a legismertebb megformált karaktere és méltán híres.

Norbert93   2018. 09. 12.

Hosszú éveken keresztül hozott vicces pillanatokat a saját és családom életébe. Mindig megnevettet és sosem lesz unalmas.

Timon   2019. 09. 22.

Annyira imádom azt a fajta humort,amit ő képvisel.A játékmacijával meg a híres kicsi zöld autójával szinte bármilyen kalandra képesek,amelyek aztán persze mindig hatalmas hahotázással járnak.Kedvenc epizódom a karácsonyi.