Napos oldal

Silver Linings Playbook

2015.02.07 Bergen

Egy korrekt egyszer nézős film, semmi baj vele. Nekem néhol az érdeklődéssel volt bajom. Nem mindig voltam képes követni, hogy nekem miért van arra szükségem, hogy ezt a filmet lássam. Szóval számomra ezért kissé érdektelen, de ezen kívül nincs semmi baj vele. Természetesen ez az érdektelenség is szubjektív.

2015.01.28 Ágnes

Érdekes....picit csalódtam, de ettől függetlenül nagyon megéríntett a témája, ilyenről az emberek nem szeretnek beszélni. Egyszer nézhető!

2015.01.28 saca79

Az elején kicsit hülyeségnek tartottam de utána egyre jobban megfogott és nagyon jo volt nézni

2015.02.22 ildimari92

Szerintem inkább dráma, mint vígjáték, azért mosolyogtam néha rajta. A két beteg főszereplő, de a férfi családja sem volt komplett. :) Egyszer meg lehet nézni, viszont akkor egyszer élvezhető, leköt és elgondolkodtató. A szereplők szerethetőek és viccesek.

2017.06.30 M4T

Nagyon szerettem, hogy a Napos oldal ilyen kedvesen és finoman nyúlt egy olyan témához, amiről az emberek nem szeretnek beszélni, főleg nem egy olyan iparban, mint a hollywoodi szórakoztatás. Mégis bevállalta a rendező, hogy belenyúl a dologba, és kö... Több

2015.03.31 J.Hunt

Egy könnyed dráma a film, aminek komoly mélységei is vannak. Tetszik Pet és Tiffany furcsa barátsága ami azon alapszik hogy mind ketten problémásak a párkapcsolatuk terén.

2015.08.29 DarkLion

Rég okozott film ekkora csalódást, főleg azok után, hogy tonnányi díjat és jelölést kapott, majd kiderül, hogy van benne egy hisztis fickó és egy hisztis nő, akik megpróbálnak úgy tenni, mintha tudnának normálisan élni. Ráadásul csupa banális helyzet... Több

2015.02.18 banita9195

Eszméletlen, hogy mennyire csalafinta, agyafúrt csaj ez a Katniss, vagyis Jennifer Lawrence ebben a filmben. Nekem nagy meglepetés volt az egész, mindét főszereplőt nagyon nagyon megkedveltem, a szívemhez nőttek ebben az aranyos vígjátékban. :) A könyvhöz képest más, de persze attól függetlenül jó lett :)

2016.02.09 Rekyyy

Nagyon jó. Sokak számára érthetetlen az egész film, talán nem is lehet összehasonlitani a könyvel, de mégis mindkettő zseniális. A filmben az elmegyógyintézetből szabadult volt férj gondolatait ismerhetjük meg, és a maga elcseszett módján hogy lesz s... Több

2016.01.01 benvok

Nem korszakalkotó romantikus film, mégis a történet egyedisége miatt ( lelki sérült, depressziós férfi útja a szerelemhez ), hagy mondani valót és tanulságot a nézőben.

2015.04.27 ndave92

Csalódás volt. Bírom mindkét főszereplőt és vártam is erre a filmre, de amikor megnéztem, akkor nem azt kaptam, amit vártam. Ahogy többen írták előttem is: ez csak egy átlagos romantikus film, semmi több.