Napos oldal

Silver Linings Playbook

2015.08.26 Mr. Zero

Ez oltárira sikeredett! Szerintem aranyos, szerethető film remek karakterekkel, és teljesen egyedi sztorival! Ritka az ha ennyire rendben van egy film minden tekintetben, de ez szerintem egy ilyen film lett. Nem is bántam meg, hogy megnéztem. Tégy te is így!

2015.11.23 somi

Tipikusan olyan film, ami eredeti nyelven nagyon üt. A magyar szinkron viszont tönkrevágja az egészet. Ne nézzétek meg magyarul, csalódni fogtok. Simán megéri bevállalni felirattal, az angolul tudóknak anélkül is. Jennifer Lawrence játéka pedig simán odaveri Bradley Coopert, nem is értem, mit szórakozik az Éhezők viadalával.

2015.06.28 Buborék

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.06.23 szafffy

Nagyon vártam ezt az öt Oscarra és hat egyéb díjra jelölt filmet, de csalódás lett a vége, mert sokkal ütősebbre számítottam. A szereplőket is jobb filmekben szokhattuk meg.

2016.10.18 Manson

Van benne egy-két unalmas, kissé vontatott jelenet, de összességében egy jól összerakott film. A színészek jó választásnak bizonyulnak, jól alakítanak. Az alaptörténete reális problémán alapszik, elgondolkoztat.

2015.11.19 Robi92

Mint férfi nem igazán rajongok a romantikus filmekert de ez még nekem is tetszett.Amit közvetíteni akart a film azt az érzést át is adta.Robert hihetelesen és parádésan hozza az apa szerepét.

2015.08.19 Filmzabáló

A Napos oldal mindig emlékezetes marad számomra, mégpedig azért, mert egy elcsépelt alapgondolatot más aspektusból mutat be. Na meg Bradley Cooper és Jennifer Lawrance kitűnően alakítanak, akiket olyan nagyszerű mellékszereplők egészítenek ki, mint pl. Robert De Niro vagy Chris Tucker.

2015.06.30 Enccso

Tetszett a film kicsit mélabús hangulata, közben vicces is, és nagyon jól működött a szereplők között a kémia. Érdekes volt a téma is, a hangulatingadozások, sosem lehetett tudni, mit hogy reagálnak le az egyes szereplők. Nem egy szokványos film.

2015.10.23 Mano35

Végre egy film, ami valóban komoly témát ölel fel modern drámai stílusban, modern szereplőkkel. Nem ismertem a színész párost, de nagyon bejött mindkettő, jól alakít.

2015.08.24 Norcsi59

Összességében vannak benne érdekes részek de kiszámíthatónak mondható. Tipikus karakterek és a megszokott viccek. Van benne egy két szórakoztató poén de Sok esetben vontatott lassú

2015.10.20 Pillcsi

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A humora is el van találva. A színészek nagyon jól alakítják a karakterüket főleg Bradley nagyon szimpatikus színész. Érdemes megnézni,ajánlom filmet!

2015.06.01 *tünde

Nem tetszett. Jennifer Lawrence egyre jobban unszimpatikus.

2018.08.26 urbanistaa

A film nagyon tetszett. Emberi, hiteles, rávilágít a hibákra, a nehézségekre és a lelki küzdelemre, humoros köntösben. Erre a legmegfelelőbb színész Bradley Cooper. Tök jó film.

2016.09.19 Vviktor

A sztorija és mondanivalója megfogó a filmnek. Ami viszont nem tetszett benne, hogy túlságosan vontatott, kicsit lehettek volna pörgősebbek az események.