Napos oldal

Silver Linings Playbook

2023.08.06 turjild

A főszereplők jól hozták a karaktereket. Kicsit idegesített, hogy mindenki egy kicsit zakkant volt. Vígjátéknak egy cseppet sem mondanám. Alapvetően tetszett, de hosszabb távon biztos nem hagy nyomot bennem.

2017.10.15 indingo

Nem egy szokványos film, picit furcsa és érthetetlen érzelmi szálakkal, de mindenképpen kedvelhető történettel. Jennifer Lawrence alakítása szerintem nem volt kiemelkedő és Cooperrel sem illenek össze.

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

A film, amelyben mindenki egy kicsit őrült, ám épp ezért szerethető minden figura a történetben. A könyvhöz képest a film egy jó nagy adag Hollywood faktort kapott egy igazán kibővített és szimbolikus tánc jelenetben, amelyre a színészek hetekig kész... Több

2015.04.17 rbernadett

Számomra egy kicsit érthetetlen a film és a könyv körüli hype. Egy teljesen átlagos romantikus film semmi kiemelhető mondanivalóval.

2018.11.27 HercegPeter

Ez a film olyan, mint egy tinivígjaték felnőttesebb verziója. Mondhatjuk, hogy igazi sztárparádé, de nekem De Niro volt az, aki számomra maradandót nyújtott. A többiek sem akárkik, de ennek ellenére nem tudott megfogni a történet. Bradley Cooper nem ... Több

2015.07.28 kabel

A Napos Oldal egészen a végéig erős karakterdráma, mely érdekes történetmesélési elemeket használ fel és szerethető szereplőgárdával rendelkezik. Azonban a film vége magáraölti a tipikus amerikai szerelmes filmek minden giccses közhelyét, és ezzel eg... Több

2017.07.12 MP170506

Sokkal többre számítottam ettől a filmtől, az eleje jól indul, de valahogy utána leül a történet, nekem kevés volt. Pedig a színészek mindent megtettek.

2019.07.23 Ms. Akárki

Azon ritka filmek egyike, melynek könyvváltozatát előbb olvastam, mint láttam volna a filmet. És érdekes módon mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya. Jennifer Lawrence és Bradley Cooper tökéletes választások erre a nem mindennapi romantikus filmre.

2015.09.24 hsanya182

Érdekes szerelmi történeté fonódik két pszichiátriai kezelt beteges ember törtnete. 1 óra után kicsit leül a film, elveszik a vezérfonal, merre is tovább, de nézhető, szórakoztató jelenetek vannak benne, nem csípem a vígjátékokat, de egyszer megéri m... Több

2023.07.30 Kinga Kecskeméti

Átlagos

Jól elszórakoztam, de mélyebb nyomot nem hagyott bennem. A levélhistória elég kiszámítható volt. Ha minden dühkitöréses, avagy depressziós megcsalt férjet, asszonyt elmegyógyintézetben (még jó, hogy bezártak mára) kezelnének, üresek maradnának az utcák.

2017.12.24 diumiu

Nagyon különleges és kicsit dilis történetről van szó, de ennek ellenére nagyon szeretem. A két főszereplőt külön kiemelném, egyszerűen fantasztikusak. Tökéletes páros a vásznon. Ajánlom a filmet mindenkinek!

2015.09.02 MKristijan

Nagyon Zavarosan indult az egész, kicsit másabb gondolkodással néztem meg anno, de lassan a végére minden egybeforrt, és érezhettem úgy hogy ez egy jó film.

2019.07.29 Greeta

Nem ájultam el tőle és nem éreztem, hogy olyan különleges lett volna a film. A zenék jók voltak, de valahogy a két főszereplő nekem nem illett össze.

2019.05.17 petraszab

Helyes film arról, hogy mindenki vágyik a szerelemre. A legváratlanabb helyeken találhat ránk a szerelem.