Narcos

Narcos

2015/09/07

Ez a krónikaszerű megközelítés ugyan a pilot végére kezd elfáradni, ugyanakkor remekül mutatja azt, hogy egy ilyen alig filmszerű formátumból is mennyire lebilincselő élményt tudott kihozni ez az alkotógárda. Több

2015/12/28

Összességében a Narcos az idei év egyik legjobb újonca, és ha képes fejlődni, akkor az egész mezőny egyik legjobbjává nőheti ki magát. Több

Hetediksor.hu
2016/02/11

Pablo Escobar bizonyítja nekünk, hogy a legérdekfeszítőbb történeteket néha tényleg az élet írja maga, az összes kegyetlenségével, drámájával és fordulatával együtt. Persze kicsit hozzányúltak a kolumbiai drogbáró hihetetlen életéhez, de a Netflix mégis úgy interpretálta ezt az egészet, hogy lélegzetvisszafojtva nézzük azt az időt, amikor a kokain szinte önálló életre kelt és elfoglalta Amerikát. Több

2016/11/06

Engem a látottak nem győztek meg arról, hogy maradnom kéne a már berendelt 3-4. évadra is, amely egyelőre az eddig látottak kiherélt verzióját ígéri - hacsak nem sikerült egy Homeland-féle megújulást végrehajtani. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!