Nevem: Senki

Il mio nome è Nessuno

2023.12.14 horvathhiho

Sokan nem is értik, miről szól

Gyakran hallom, hogy vontatott, lassú, laposak a poénok. Igen, mert nem ez volt a film fő célja. Akinek ötpercenként robbanás kell, hogy fennmaradjon a figyelme, az menjen Marvel-filmeket nézni, és hagyja az olyan filmeket, amiknek nem csak mesélés, hanem gondolatébresztés a célja. Nem a legjobb film a világon, de nekem azért örök klasszikus marad, és távol áll az unalmastól, ha valaki érti is, hogy mit néz és hallgat.

Morricone zenéje és Henry Fonda zseniális játéka bőven túlszárnyalja Hill játékát,aki maga sem senki. :) Jó kis spagetti western.Ezerszer nézős.

2017.04.06 HE7EDIK

Hill és Fonda feledhetetlen klasszikusa. Látszólag semmiről nem szól, de valójában a vadnyugat lenyugvó csillagáról, az emberi gyarlóság elleni harcról és számos dologról okít a két filmes legenda zseniális párbeszédein keresztül. Terence Hillnek a v... Több

2019.07.27 Norbert93

Alapjában véve szeretem Terence Hillt és a spagettiwestern műfajt is, de a Nevem: Senkiből egyedül csak Henry Fonda és a filmzene maradt meg, a film teljes egésze felett átsiklottam, mivel tele van üresjáratokkal és felesleges epizódszálakkal. Maga ... Több

2018.03.18 hackerjulcsi

Terence Hill kék szemei nagyon világítanak - ezt muszáj volt megjegyeznem :D Szállóigézős, sokat emlegetett, méltán nagysikerű film. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a szellemességet.

2019.07.08 Bizsu82

ez nem az a pörgős film amit Terence Hilltől megszoktam, de egyszeri nézésre elment. Kissé vontatott, lassú és a poénok is laposabbak a megszokotthoz képest.

2019.07.17 ZozArt89

Egy újabb Terence Hill film, itt sem kell várni semmi ütős dolgot. Egyszerű bolondozás ami inkább pironkodásra ad okot semmint nevetésre. Lapos semmitmondó a történet is.

2017.06.07 szkodvig

Tökéletes zene,tökéletes sztori,magával ragadó táj és persze Terence Hill és Henry Fonda!:) Nagyon szeretem ezt a filmjét is Terencenek talán a legjobban mind közül. Egy nagyon jó vígjáték,kár lenne kihagyni.:)

2018.01.29 Lord British

Az abszolút kedvenc a Terence Hill-filmek közül, gyerekkoromban láttam még és azóta jó párszor újranéztem már. Fonda és Hill párosa egyszerűen tökéletes, a zenét a mai napig hallgatom a filmből (pl. a Vadak Bandájának témáját nagyon bírom). Egy időtlen klasszikus.

2015.11.30 ZsozS

Nem szabad elfelejtkeznünk Ennio Morricone kiváló zenéiről, melyeket a filmben hallhatunk. A hangulata és a zenéi miatt nálam mindig benne lesz a top 10-ben!

2019.12.27 freeman

Király film

2015.01.23 Maddy

Imádom ezt a filmet! Annyira humoros. :D Nagyon szeretem! :D

2015.10.20 Graci

Nagyon jó film, a film zene pedig nagyon passzol a hangulatához. Henry Fonda jól játssza a kiöregedő westernhőst, és Terence Hill pedig gondoskodik a humorról.