Az éjszaka fogai

Az éjszaka fogai

Night Teeth
sandor

Egy fiatal sofőr két fiatal nőt szállít különböző bulikra. Viszont a hölgyek nem azok, akiknek mondják magukat, és a férfi nemsokára az életéért vív küzdelmet.

(Hupka Adrián)

Rendező: Adam Randall
Író: Brent Dillon
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2021.10.20. | Netflix (2021.10.22.)

2022.06.20 BoBamburg

Könnyed, egyszer nézős film, a lényeg, hogy ne legyenek nagy elvárások. Összességében nem rossz amúgy, ha az ember csak ki szeretne kapcsolódni, és valami full egyszerűt nézni, amire nem kell olyan nagyon koncentrálni.

2021.10.21 szabi

Mikor volt az utolsó alkalom, amikor azon gondolkodtál, mikor láttál utoljára ekkora szemetet? Ha hiányoznak ezek az alkalmak, nézd meg!

2022.01.17 Nk

Kezdő és lelkes rendező, kezdő (vagy rutinos mellékszereplő) színészekkel próbál klasszikus fantasytörténeten egy kis vérfrissítést végrehajtani. Engem ezek a kísérletek általában tudnak szórakoztatni, ez is tudott. Nagyon jól áll a filmnek a videóklip-esztétika, passzolnak a zenék.

2021.10.23 Alexa

Egynek elmegy

Van vér és vámpírok meg akció is, de valahogy mégis inkább "kis aranyos" film lett... Amolyan ha nincs jobb, megnézheted film. Az első 5 perc jól indult, de ne legyenek nagy elvárásaid.

2021.10.23 Lakics

Unalmas sztori, rettenetes alakítások - egyszerűen egy rossz film, nem érdemes megnézni.

Lucy Fry játszott már vámpírt, konkrétan a Vámpírakadémia (2014) című filmben.Szerző: Hupka Adrián

Megan Fox és Sydney Sweney csupán egy éjszakán keresztül vettek részt a forgatáson.Szerző: Hupka Adrián