60% 45 szavazat

Nicolas Cage

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

A közeli jövőben a Földön a normális élet feltételei megnehezülnek. Paul és két fia, Thomas és Joseph kettős életet élnek – nappal nyugalom, éjjel kínlódás. Egy nap Thomas nem tér haza időben a szerelméhez, a közeli parasztlányhoz, Charlotte-hoz tett látogatásáról. Paul úgy dönt, hogy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Írország
Premier (HU): 2024.05.30.
Forgalmazó: ADS Service

2024.06.11 Caravaggio1978

Talán Cage elkezd a mélyből felszállni

Igaz, hogy nem túl sok értelme van, de úgy látom, a főhős talán visszatér a jó filmek világába. Nagyon tömören elmondják, mi is a lényege ennek az egésznek, de nagyon nem mélyed el a rendező a részletek dzsungelében, talán az emberi viselkedés, illetve az, hogy az emberek mivé válhatnak, az volt itt a lényeg. Visszatérhet-e az ember a régi élethez egy apokalipszis közeli esemény után? Nem kell azért sokat várni a mozitól, de lényegesen jobb lett, mint Nicolas legutóbbi hulladék filmjei. Remélem, ez már egy lépcsőfok felfelé, és megmutatja, milyen színész is tud lenni valójában. Egyszer nézhető, mondhatnám, felejthető film, de lényegesen jobb, mint a közelmúlt alkotásai. A lények... hát nem tudom, ki hozta össze őket, de majdnem felnyerítettem, mikor megláttam az elsőt... Lehet busójáráson járt a rendező, és megpörgette a kereplőt...

2024.05.11 Krisz

Nicolas Cage egy posztapokaliptikus filmben, amiben ismeretlen élőlények uralják a Földet? Egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező film még jó, hogy érdekel! Még akkor is, ha bőven benne volt a pakliban, hogy gyenge lesz. Hát nem lett az! Afféle lighto... Több

2024.06.07 Kittikornis Nézhetetlen

Vicc kategória

Nagyon sok „világvégés” film kering már mindenfelé évek óta, újabbnál újabb lényekkel megspékelve, fajtánként más és más viselkedésmóddal... nadenaaaaaaa! Ezzzzz??!!! Ahogy elkezdték csattogtatni a pofájukat, mint gyerekkorom Hugo-hami játéka, hangos nyerítéssel, potyogó könnyekkel szakadtam a röhögéstől. Úgy látszik, van még vicc kategóriás lény a tarsolyban az elvetemült elmeroggyant íróknál, amivel nem rémületet, hanem mosolyt csal a néző arcára. Nézhetetlen katyvasz, se füle, se farka story, nem is értem, mit keresett itt Nicolas???!!!! Dzsízősssszz!!!

2024.06.01 neki

Csak fekete öves Cage rajongóknak

Nick barátunk érezte a film buktáját. Hiszen önfeláldozóan adta nevét adta nevét filmhez. Bár már lassan megszokjuk, hogy jó pár mellé után lő egy gólt is néha. Így megbocsátok neki. Maga a film egy katyvasz, van itt minden, amiről aztán kiderül egy nagy nagy semmi. ._.

2024.05.30 Bernie

Azt kell mondjam, hogy ennek a filmnek kissé nagyobb volta füstje, mint a lángja, persze az alakítások egészen rendben voltak, de a sztori valahogy nem állt össze nekem.

A film 5 497 865 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 3 380 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

A filmre való felkészülés során Nicolas Cage három hónapra elzárkózott a családjától.Szerző: csd

#2

Benjamin Brewer rendezőként a The Trust című filmmel debütált, amelyben szintén Nicolas Cage játszik.Szerző: csd

#3

Michael Nilon író Nicolas Cage ügynöke, menedzsere és produceri partnere. Korábban ő írta a Braven (2018) című filmet. Szerző: csd

#4

#5

Értékelés: 5/10
(2024. 05. 09.)
Megtekintés: Számomra az "Amikor leszáll az éj" egy be nem váltott ígéret. Ahogy öregszem, egyre többször érzem ezt. Több