Nindzsa

BoBamburg   2018. 10. 18.

Meglepően gagyi és bugyuta, de talán pont ezért szerethető és élvezhető film. Az egész olyan, mintha valami régebbi PS2 játék kis költségvetésű filmes feldolgozása lenne. Gyenge párbeszédek, sokszor érthetetlen vágások és történések, de cserébe kapunk látványos bunyókat és... hát látványos bunyókat.

Fiximan   2015. 10. 30.

A történet semmilyensége nekem egyáltalán nem volt zavaró, mivel megkaptam, amit kerestem. Kompromisszumot nem ismerő akciózást, mindent elsöprő izgalmat. Csakis ajánlni tudom!

luba323   2015. 07. 20.

Szerintem ez a film úgy rossz, ahogy van. Az akció jelenetek rettenetesen mesterkéltek, a színészi játékról nem is beszélve. Valamit nagyon elszúrtak a készítők. Szerintem ez egyszerűen nézhetetlen.

Mika Hijii
Tsuyoshi Ihara