A másik én (2007)

The Brave One

A másik én
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

hsanya182   2018. 06. 04.

Az a film, amin este elalszol, mert kissé unalmas a történet vezetés. Átlagos bűnügyi film, egy nőről aki elveszti kedvesét egy utcai támadásban, majd önbíráskodásba kezd, bosszút áll és az utcai bűnözőket megbünteti. Bruce Willis 2018as Death Wish c. filmje sokkal izgalmasabb, hitelesebb...

Imlah   2017. 11. 22.

Izgalmas, érdekes, igazi akció thriller. Folyamatosan pörög a film, nem lehet rajta unatkozni. Kategóriájában átlag feletti. Műfaj kedvelőinek nem lesz csalódás.

MrBlond   2016. 07. 09.

Valamiért még nem láttam korábban ezt a filmet, most került rá sor, s nagyon elégedett vagyok a látottakkal! Igazán izgalmas, érdekes és drámai film, meglepő végkifejlettel.

Hitman   2015. 07. 25.

Kemény film, Jodie Foster nagyot alakít benne. Kifejezetten tetszett ebben a kemény igazságosztó szerepben. A film végig egyfajta dinamikus tempóban diktálja az események ritmusát, habár az eleje kicsit döcögős. Igazán izgalmas kis krimi!

Pappcsino   2016. 12. 09.

Csak azért nem mondom a filmre, hogy tökéletes, mert van benne néhány rész, ami nekem kissé klisésnek tűnik. Viszont pl. külön kiemelném a műtős jelenetet, az nagyon ott van.

A főszereplőt, Jodie Fostert jelölték a Golden Globe-díjra, de nem kapta meg.

(Berto49 )

Erica szerepét Portia de Rossinak és Kate Beckinsale-nek egyaránt felajánlották, de mind a két színésznő visszautasította azt, Neve Campbell és Josie Davis pedig meghallgatáson is részt vett.