A másik én

The Brave One

2024.01.17 Tomipapi

Nem egy pörgős film. A látványos akciójeleneteket is nélkülözi. Ennek ellenére a két főszereplő jól elviszi a hátán a filmet. Teljesen mindegy, kinek drukkolunk a filmben, ez nem egy tündérmese. Érdemes a film a megtekintésre!

2017.11.22 Imlah

Izgalmas, érdekes, igazi akció thriller. Folyamatosan pörög a film, nem lehet rajta unatkozni. Kategóriájában átlag feletti. Műfaj kedvelőinek nem lesz csalódás.

2018.06.04 hsanya182

Az a film, amin este elalszol, mert kissé unalmas a történet vezetés. Átlagos bűnügyi film, egy nőről aki elveszti kedvesét egy utcai támadásban, majd önbíráskodásba kezd, bosszút áll és az utcai bűnözőket megbünteti. Bruce Willis 2018as Death Wish c. filmje sokkal izgalmasabb, hitelesebb...

2016.07.09 MrBlond

Valamiért még nem láttam korábban ezt a filmet, most került rá sor, s nagyon elégedett vagyok a látottakkal! Igazán izgalmas, érdekes és drámai film, meglepő végkifejlettel.

2015.07.25 Hitman

Kemény film, Jodie Foster nagyot alakít benne. Kifejezetten tetszett ebben a kemény igazságosztó szerepben. A film végig egyfajta dinamikus tempóban diktálja az események ritmusát, habár az eleje kicsit döcögős. Igazán izgalmas kis krimi!

2016.12.09 Pappcsino

Csak azért nem mondom a filmre, hogy tökéletes, mert van benne néhány rész, ami nekem kissé klisésnek tűnik. Viszont pl. külön kiemelném a műtős jelenetet, az nagyon ott van.