Örömóda

Ode to Joy

2020.12.16 freeman

Király film.

2020.03.30 penci

A betegség komolysága miatt a műfaji besorolás ellenére is drámára számítottam; ennek ellenére az Örömóda egy imádnivaló vígjáték. Egy igazi drágakő Martin Freeman tökéletes alakításával. Az egész film nagyszerű, minden eleme a helyén van. Érdemes belevágni.

2020.03.31 TPetty

Azt hiszem, igazából csak azért néztem végig, mert érdekelt, mi lesz a beteg csávó sorsa. Vígjátékként kevésbé nyerő, van egy-két megmosolyogtató jelenet, de igazán jóízű nevetést belőlem nem váltott ki. Viszont a történet érdekes, a karakterek szimpatikusak, de arra senki ne számítson, hogy könnyesre neveti magát!

2020.04.08 miki

Hát, nekem ehhez a filmhez jócskán kellett türelem. Valahogy annyira lassú volt a történetvezetés, hogy néha el is vesztetem a szálat, ami nem gáz, mivel nincs túlbonyolítva a sztori. Ettől függetlenül nálam ez nem igazán lépte át az egyszer nézős kategóriát.

2020.04.03 Péter

Nálam ez nagyon egyszerű: Martin Freemannel én bármilyen filmet meg tudok nézni. Az Örömóda szerintem közel sem annyira mélyenszántó filmalkotás, mint amilyennek próbálja beállítani magát, mégis nagyon tartalmasnak gondolom. Szerintem kellemes hangulata van, és a karakterek is nagyon életszerűen viselkednek.