NA

2036 Origin Unknown (2018)

2036 Origin Unknown

hsanya182   2019. 02. 01.
Csavaros, vérbeli sci-fi hangulat

Izgalmasan kezdődik, remek sci-fi hangulata van. A vége pedig csavaros és elmerengő film, a mesterséges intelligencia és az emberi elméről. A film közepe elég lassú és száraz, de mégis van benne valami érdekfeszítő, sci-fi fanoknak jobban fog tetszeni. Egynek elmegy kategória nálam.

Hakker   2018. 11. 05.

Ez a film egy igazi Sci-fi. Nagy élmény volt. A témája nagyon hasonlított a Clarke féle 2001: Űrodüsszeia -hoz. Ezzel a filmmel csak tisztelegni szerettek volna Clark-nak és Kubrick-nak. Szerintem aki szereti Clark munkásságát, annak ez a film alapmű.

betegphiu   2019. 01. 20.
Odatesz !

Bár 4,5-re lepontozta a sok agyatlan, akiknek a sci-fi csak a látványról szól ! Szerintem simán 8-as szint . Elgondolkodtató, tele csavarral. Újra meg fogom nézni magyarul is !

Kinek ajánljuk: Katee Sackhoff rajongóknak és azoknak, akiket nem rettent el, ha újra kell nézniük a 2001: Űrodüsszeiát művészkedés és mélyen szántó filozofikus tartalom nélkül, értetlenség helyett némi csavarral a végén. több»