Orvlövész

Shooter

2016.12.31 trixxy

Igazán pörgős, darálós akciófilm, Mark Wahllberget ebben a filmben kedveltem meg. Nehezen álltam neki, mert az előzetese alapján nem igazán fogott meg, de nagyon pozitívan csalódtam.

2017.05.17 Zoer8993

Csúcs állati, ez belevaló kis alkotás. Erős szívós és akciódús. Az ilyen és ehhez hasonló filmeket nagyon tudom értékelni mivel van tartalma és nem az a fellengzős és sablonos fajta amit megszokhattunk. Eléggé jól összhangban van ennél a filmnél minden és így nekem nagyon tetszett.

2016.09.29 cinderella

Nem tudtam miről szól a film, Mark Wahlberg miatt kezdtem el nézte, mert nagyon jó színész, úgyhogy meglepő volt számomra az eleje. Szerencsére nem kellett csalódnom, nagyon jó akció filmet hoztak össze. Nem is értem, hogy eddig mért nem néztem még meg.

2015.08.30 Rayman102

Nekem nagyon tetszett ez a film. A színészt is szeretem és a katonás,fegyveres filmeket is. A mondanivalója viszont elég aggasztó, de van valóságalapja. Nagyon jó harcjelenetek vannak benne.

2017.08.08 penzesisti

Összességében sokat nem veszthet az ember ezzel a filmmel, érdemes lehet vele próbálkozni, de a befejezése igen összecsapott, inkább csak amolyan egyszer elmegy kategória.

2019.01.08 urbanistaa

Nagyon mozgalmas, látványos, akciódús film, drámai feszültséggel, fordulatokkal, felejthetetlen színészi alakítással. Lenyűgözött és kellőképpen kikapcsolt.

2018.02.03 silverkesh

Mark Wahlberget itt kedveltem meg, talán az első filmje amit láttam, többször meg lehet nézni. :)

2015.09.10 ZiggityZag

Bár Oscar-jelölést sem kapott a film, szerintem a jól megérdemelt bevétel kárpótolja a film készítőit. Wahlberg nagyot alakított, a sztori lebilincselő, az akció garantált. Megéri megnézni, és mindig helye lesz a gyűjteményemben.

2015.04.11 Pumpu

Wahlberg egy modern McGyver, csak éppen sokkal dögösebb és szarkasztikusabb. Ez egy olyan film, amit érdemes moziban megnézni. A cselekmény lekötött az elejétől a végégi, és Mark Wahlberg… egyszerűen fantasztikus. Az általa alakított karakter ravasz ... Több

2015.04.28 Guszti

Szkeptikusan álltam ehhez a filmhez, de teljesen az ellenkezőjét tapasztaltam annak, mint amire számítottam. Mark Wahlberg nagyszerű munkát végzett. Sikeresen alkotta meg a veterán képét, aki nem tiszteli a kormányt, és közelebb hozta a nézőkhöz ezt ... Több

2015.11.25 Hitman

Mark Wahlberg lehet a következő generáció Bruce Willise. Alakítása mint Bobby Swagger tökéletes. Az akció szinte állandó, és nagyon határozott. A többiek alakítására sem lehet panasz. A sztori mögött húzódik egy másik üzenet, hogy ez az ország és kor... Több

2017.03.26 megazsiga

Egy újabb reamake. Annakidején Gene Hackman a "Dominó elv"-ben kevesebb robbanással,legalább ennyi feszültséget teremtett.