
Vélemények (31)
Szkeptikusan álltam ehhez a filmhez, de teljesen az ellenkezőjét tapasztaltam annak, mint amire számítottam. Mark Wahlberg nagyszerű munkát végzett. Sikeresen alkotta meg a veterán képét, aki nem tiszteli a kormányt, és közelebb hozta a nézőkhöz ezt ... Több
Egy újabb reamake. Annakidején Gene Hackman a "Dominó elv"-ben kevesebb robbanással,legalább ennyi feszültséget teremtett.
A maga nemében a legjobb, mind cselekményében, mind kivitelezésében. A főszereplő játéka nagyon hiteles és életszerű. Nekem a kedvencem.