Outcast

Outcast

2020.08.07 Interfectorem Sabnock

A történet nem rossz, de annyira azért nem fogott meg. Néhol kissé gyerekes dolgok történnek, és nem minden színész játéka tetszett benne. A képi világa viszont tökéletesen szép.

2018.11.09 Deniel

Semmi extra...középszerűnek sem mondanám horrornak meg aztán végképp nem! Idegesítően lapos, szürke, vontatott és halálosan unalmas! Nekem egyáltalán nem tetszett!

2016.05.01 Ronin

A pilot rész abszolút mindent visz, remélem fogják tudni tartani ezt a színvonalat a továbbiakban is. Végső soron az alkotók már bizonyítottak a The Walking Dead című sorozattal. Remélem képesek lesznek megismételni a korábbi sikereket.

2016.06.13 BloodyMary

Nagyon ütős, nagyon könnyen beszippant és rendkívül látványos. Régen láttam ennyire izgalmas sorozatot, alig várom a következő részt.

2016.01.26 Cercei

Engem egyszerűen ráz a hideg ettől a sorozattól. Azt hittük, hogy a The Walking Dead a legmeghökkentőbb sorozat valaha, hát most sikerült jól megfejelni még azt is. Ez sokkal agyafúrtabb, nyomasztóbb és hidegrázósabb horror, mint a korábbi.

2017.08.07 Magdesz

Nagyon tetszik! Király szinkronhangokkal, magával ragadott ez a film! Néha kissé megugrottam ijedtemben! ✌