Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Outcast (2016-2017)

Outcast

Outcast

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

A történet nem rossz, de annyira azért nem fogott meg. Néhol kissé gyerekes dolgok történnek, és nem minden színész játéka tetszett benne. A képi világa viszont tökéletesen szép.

Deniel   2018. 11. 09.

Semmi extra...középszerűnek sem mondanám horrornak meg aztán végképp nem! Idegesítően lapos, szürke, vontatott és halálosan unalmas! Nekem egyáltalán nem tetszett!

Magdesz   2017. 08. 07.

Nagyon tetszik! Király szinkronhangokkal, magával ragadott ez a film! Néha kissé megugrottam ijedtemben! ✌

BloodyMary   2016. 06. 13.

Nagyon ütős, nagyon könnyen beszippant és rendkívül látványos. Régen láttam ennyire izgalmas sorozatot, alig várom a következő részt.

Ronin   2016. 05. 01.

A pilot rész abszolút mindent visz, remélem fogják tudni tartani ezt a színvonalat a továbbiakban is. Végső soron az alkotók már bizonyítottak a The Walking Dead című sorozattal. Remélem képesek lesznek megismételni a korábbi sikereket.

Cercei   2016. 01. 26.

Engem egyszerűen ráz a hideg ettől a sorozattól. Azt hittük, hogy a The Walking Dead a legmeghökkentőbb sorozat valaha, hát most sikerült jól megfejelni még azt is. Ez sokkal agyafúrtabb, nyomasztóbb és hidegrázósabb horror, mint a korábbi.

Robert Kirkman elmondása szerint hozzávetőlegesen 100 füzetet tervez az Outcast képregényből.

A sorozat első epizódja egy az egyben az Outcast képregény első füzetét dolgozza fel.

Robert Kirkman már eleve úgy írta az Outcast képregényt, hogy előtte már biztossá vált, hogy elkészül a tévés adaptáció.

Annak érdekében, hogy a sorozatnak filmes jelleget kölcsönözzenek, az alkotók filmrendezőket és veterán televíziós direktorokat szerződtettek.

A sorozat alapjául szolgáló képregényt az a Robert Kirkman írta, aki a The Walking Deadet is jegyezte.