Outcast

Outcast

Robert Kirkman elmondása szerint hozzávetőlegesen 100 füzetet tervez az Outcast képregényből.Szerző: hp

A sorozat első epizódja egy az egyben az Outcast képregény első füzetét dolgozza fel. Szerző: hp

Robert Kirkman már eleve úgy írta az Outcast képregényt, hogy előtte már biztossá vált, hogy elkészül a tévés adaptáció. Szerző: hp

Annak érdekében, hogy a sorozatnak filmes jelleget kölcsönözzenek, az alkotók filmrendezőket és veterán televíziós direktorokat szerződtettek. Szerző: hp

A sorozat alapjául szolgáló képregényt az a Robert Kirkman írta, aki a The Walking Deadet is jegyezte. Szerző: hp

A sorozatban a Vészhelyzet három korábbi sztárja játszik, név szerint: Patrick Fugit, David Denman és Abraham Benrubi.Szerző: hp

Az Outcast Robert Kirkman azonos című képregényén alapszik. Szerző: hp

Az első évad forgatása 2015. augusztus 10-én kezdődött meg Dél-Karolina államban. Szerző: hp

Az Outcast első évada 10 részes.Szerző: hp

A sorozatot többnyire pozitívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 79 százalékon áll (2017. április).Szerző: hp

Még az első évad vetítése előtt eldőlt, hogy legalább még egy évadra vissza fog térni a sorozat.Szerző: ps