Pánikszoba

Panic Room

2016.08.24 Emma109

Nekem csak most tűnt fel, hogy a kislány Kristen Stewart. A történet izgmas és érdekfeszítő volt végig.

2017.01.05 vesztingerkitti

Jodie Foster talán egyik legjobb filmje, izgalmas, érdekfeszítő, feszült hangulatú, mindvégig fenntartja a figyelmet, jók a karakterek és a rendezés. Érdemes megnézni mert más mint a többi hasonló film.

2016.08.22 Macika

Nagyon izgalmas, rettegést kiváltó film, ami hozza azt a hangulatot és érzést, amit a kategóriától elvártam. Műfajában az átlagnál jobb film, végig izgalmas jelenetekkel teli.

2016.09.29 krajcsie

Az első film, amit Kristen Stewart-től láttam, ebben kivételesen nagyon tetszik az alakítása. Úgy, ahogy a többi színészé is. Nagyon izgalmas, a teljes játékidő alatt feszült film.

2015.02.17 petera050

A Pánikszoba az utóbbi évtized egyik legjobb thrillere, ezt merem állítani. A nagyszerű alakítások (Jodie Foster, Forest Withaker) a feszes dramaturgia és igazán jellegzetes atmoszféra emeli magasan a mezőny fölé. A műfaj kedvelőinek kötelező darab.

2015.10.13 mártilány

Fincher egy igazi művész attitűdjével közelített a thriller műfajához, és olyasmit talált, amire még a zsáner edzett rajongói is felkapják majd a fejüket. A pánikszoba nem lesz mérföldkő vagy klasszikus (illetve hát nem lett, ez most már nyilvánvaló) de mindenképp egy kiemelkedő alkotást.

2018.10.19 AlexCooper

Izgalmas film, jó színészi játékkal!