Parkoló

Parkoló

2015.06.14 superxaba

Két fontosabb problémákkal is küzdő ember harca a semmiért, mindketten vesztesek, apró harc megnyerésében látják a boldogságot és a diadalt, érdekes film, érdekes nézőpontból, jó színészekkel, alig - alig előforduló "magyarfilmes" klisékkel.

2015.06.29 macikutya

Az elején kicsit lassúnak tűnt a film, de később már nem nehéz azonosulni ezzel a gondolkodásmóddal, inkább hagy időt az embernek hogy átgondolja az eseményeket/párbeszédeket, amire szükség is van hogy igazán élvezni lehessen ezt a kesernyés filmet. Szerintem teljesen átadja a magyar filmek ízét, életérzést.

2015.06.30 bigi

Miért nem lehet végre egy jó MAGYAR filmet csinálni. Annyira sajnálom, mert pénz lenne hozzá, jó színészeink vannak, de a végén, ha letöltöm mindig, ugyan azt kapom. Nagyon gyenge munka, sok hibával. Néha vontatott, néha unalmas, Még a sok kitűnő színészek sem tudtak jó filmet kihozni belőle.

2015.08.26 csongi888

A film meglepően jó, egységes, csiszolt munka. A készítők nem próbáltak többet markolni, mint amennyit kézben is tudnak tartani. Egy elég kicsi, körülhatárolt világot töltöttek meg sok elemmel és érdekes aprósággal. Az információk adagolása, a tempó kiegyensúlyozott, 90 percig pont lekötött és ott ér véget ahol kell.

2015.02.15 danialves

Rengeteg pozitív tulajdonságát lehet sorolni a Parkolónak: magyar alkotáshoz képest ha nem is teljességgel forradalmi, de kifejezetten érett és intelligens gondolatisággal rendelkezik, a főszereplők lépésről-lépésre mélyített karakterdrámáit pedig ki... Több

2015.05.07 goldfisy

Tucatfilmként tudnám titulálni, ami semmi maradandót nem nyújt. Ötletes ugyan, de végső soron nagyon átlagos, monoton vonalú film, ami néhol már unalomba fullad.

2015.01.24 dzsolt7

Valószínűleg sokan lesznek, akik túl lassúnak, vontatottnak találják majd, de engem abszolút nem zavart a film tempója, sőt még tetszett is. A két főszereplő színész nagyon jól játszik, a történet kellően érdekes, a szimbólumok pedig érthetőek - szer... Több

2015.03.28 tuskólédi

Kicsit erőltetettnek, didaktikusnak, döcögősnek éreztem a filmet. Van egy szép üzenete, amit sikerül közvetíteni, de hiányzik belőle valami, amiről nem is igazán tudom hogy mi. A második felében vannak szuper jelenetek és olyanok melyek az elmegy kategóriába sorolhatók.

2015.02.08 Ash

Túl nagy reményekkel ültem be a filmre azt hiszem, csalódnom kellett :/ Ahogy az előttem szóló írta igen én túl vontatottnak találtam, a story se jött át nekem annyira, egyszer nézhető kategória számomra.