Philadelphia - Az érinthetetlen

Philadelphia

2016.06.11 Mulds

Hát ez valami elképesztően lehangoló lett. Úgy értem, hogy lehangolóan siralmas. Nincs a filmnek se eleje se vége. A végéig kergetett az unalom annyira sablonos alkotás.

2016.10.13 tiszaizsofi

Realisztikus és szókimondó film, aminek nem túl jó a hangulata, kissé depresszív és mély tartalommal bír. Elgondolkodtató. Azt hiszem többször nem fogom megnézni mert nagyon nehéz film.

2016.12.24 film kedvelő

Én személy szerint tudtam mi lesz a vége, de ennek ellenére nagyon szomorú és elkeserítő volt. Nem csak Tom Hanks játszott kiválóan, hanem Denzel Wasinghton. Ennek a film megnézésnél nem szabad csinálni semmi mást csinálni, mert úgy éri el a hatását.

2015.10.25 Manyi

Egy elgondolkoztató, tanulságos igazi dráma, ami valódi élményt nyújt a nézőnek. Elindítja a néző "fantáziáját" és agyalásra késztet. Komoly profi film mind színészeket mind rendezést tekintve.

2018.03.27 Rowena430

Az egyik kedvenc filmem, mert mély érzéseket vált ki, elgondolkoztat. Tom Hank alakítása zseniális, a legvégén szerintem még azoknak is nehéz nem sírni, aki amúgy nem szokott. Nem olyan amit sűrűn megnéz az ember, mert attól jó, hogy jó sokáig lehet utána rajta agyalni, egyáltalán nem könnyű film.

2016.05.16 jazzy

Kiváló rendezés, erős jelenetek, első osztályú színészi játék, fontos üzenet - mi más kell még egy jó filmhez? Azért azt hozzá kell tenni, hogy nem könnyű esti mozi, hanem igazi elgondolkodtató, szívbe markoló történet, amihez egy kicsit fel kell kés... Több

2014.10.08 mártilány

Sajnos a téma ma is aktuális, így aztán bármikor bárkinek szívből ajánlom ezt a filmet, hiszen nagyszerű színészek és hiteles rendezés segítségével mutatja be, hogy mennyire előítéletesek és képmutatóak is tudunk lenni, és hogy mennyit számít az igaz... Több