Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Pofa be! (2003)

Tais-toi!

Gérard Depardieu

jakedave   2021. 03. 24.

legújabb vélemény a nap véleménye

Quentin vagyok Montargis-ból...

Amikor először láttam ezt a filmet, a játékidő alatt szinte végig a padlón fetrengtem, mialatt könnyesre röhögtem magam. Mostanában láttam körülbelül huszadjára, és még mindig hangosan nevetek, amin én is meglepődtem, mert nem sok ilyen film van. Itt... teljes kritika»

Orosz István   2017. 07. 29.

Nagyon jó kis francia vígjáték, poénos vicces. A sztori is nagyon jó. Van benne mondanivaló bőven. A vége is nagyon jól végződik, és a két színész is zseniális.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Jean REno legjobb vígjátéka szerintem. Amikor daruval szöktetik meg a főhőst az elmegyógyintézetből, és a Ruby b*** meg jelenet a két kedvencem, nem beszélve a versenyló fotójáról.

Deku   2017. 07. 10.

Végre valami tényleg szórakoztató, Jean Reno azzal a kissé érzelemmentes arcával nagyon humoros tud lenni. Ami meglepő. Viszont nagyon tetszett egyik legjobbja volt.

Sabnock Sanatory   2019. 07. 23.

A két színészóriás egymást múlta felül ebben a szórakoztató kis francia moziban. Jó, érdekfeszítő és tartalmas a történet, persze végig ott van velünk a humor is. Ajánlott kategória.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Óriási kedvencem és akárhányszor nézem meg még mindig végignevetem. Jean Reno és Gerard Depardieu kiválóan hozzák a szerepüket. A mellékszereplők pedig pont annyira avatkoznak bele a páros brillírozásába, amennyire azt a történet megköveteli. Rengeteg idézhető mondás van benne, amit minden néző megjegyezhet belőle.

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Nagyon jó tipikus francia vígjáték igen sajátságos humorral. A pszichiátrián levő jeleneteken a mai napig sírva röhögök. Amikor Gérard Depardieu a lovat utánozza mert Jean Reno szeme egy szomorú lóéra emlékezteti, az egyszerűen fenomenális.