Pofa be!

Tais-toi!

2024.02.01 Sandor

De hányszor!

Ó, nem is tudom, hányszor láttam! Reno és Depardieu kettősén mindig könnyesre nevetem magam. Ugyanakkor megható is.

2021.03.24 jakedave

a nap véleménye

Quentin vagyok Montargis-ból...

Amikor először láttam ezt a filmet, a játékidő alatt szinte végig a padlón fetrengtem, mialatt könnyesre röhögtem magam. Mostanában láttam körülbelül huszadjára, és még mindig hangosan nevetek, amin én is meglepődtem, mert nem sok ilyen film van. Itt... Teljes kritika

2017.07.29 Orosz István

Nagyon jó kis francia vígjáték, poénos vicces. A sztori is nagyon jó. Van benne mondanivaló bőven. A vége is nagyon jól végződik, és a két színész is zseniális.

2016.08.05 mamiéstöti2

Jean REno legjobb vígjátéka szerintem. Amikor daruval szöktetik meg a főhőst az elmegyógyintézetből, és a Ruby b*** meg jelenet a két kedvencem, nem beszélve a versenyló fotójáról.

A két színészóriás egymást múlta felül ebben a szórakoztató kis francia moziban. Jó, érdekfeszítő és tartalmas a történet, persze végig ott van velünk a humor is. Ajánlott kategória.

2022.09.08 JRD

Gérard Depardieu és Jean Reno! Kell ennél összefoglalóbb ajánlás, hogy miért is nézd meg ezt a filmet?! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon jó tipikus francia vígjáték igen sajátságos humorral. A pszichiátrián levő jeleneteken a mai napig sírva röhögök. Amikor Gérard Depardieu a lovat utánozza mert Jean Reno szeme egy szomorú lóéra emlékezteti, az egyszerűen fenomenális.

2017.07.10 Deku

Végre valami tényleg szórakoztató, Jean Reno azzal a kissé érzelemmentes arcával nagyon humoros tud lenni. Ami meglepő. Viszont nagyon tetszett egyik legjobbja volt.

2022.01.24 stewie_griffin_2005

Jó kis francia vígjáték, sokszor sírva röhögős, szerintem jobb humora van, mint a legtöbb amerikai vígjátéknak. Gerard Depardieu karaktere tetszett a legjobban, szerintem kissé hasonló jelleme van itt, mint Pierre Richard-nak a filmjeiben. A történet... Több

2017.03.14 GedyPapa

Óriási kedvencem és akárhányszor nézem meg még mindig végignevetem. Jean Reno és Gerard Depardieu kiválóan hozzák a szerepüket. A mellékszereplők pedig pont annyira avatkoznak bele a páros brillírozásába, amennyire azt a történet megköveteli. Rengeteg idézhető mondás van benne, amit minden néző megjegyezhet belőle.

2018.07.09 Norbi

A humor nagyágyúi csúcspontjukon lehettek mikor nekiláttak ehhez a filmhez. Emlékezetes perceket okozott egy-egy jelenet és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

2017.01.15 Gigi

Nem tudom, hányszor láttam már, de ha kapcsolgatás közben rábukkanok, még mindig ott tart a képernyő előtt. Nem vagyok megrögzött Jean Reno rajongó, de ez a film kifejezetten tetszett.

2018.03.18 hackerjulcsi

Nagyon humoros és követhető film. A szereplőgárda príma, ahogy a szereposztás is. A szereplők közti harmónia pedig valahogy nem ellentmondássá teszi a jellemes közti kapcsolatot, hanem egységgé.

2016.08.07 VFTS

Egy remek francia vígjáték Jean Reno főszereplésével, akinek ez az egyik legjobb filmje.