Pofa be!

Tais-toi!

2016.02.14 doroffee

A francia vígjátékoknak megvan az a bája, hogy valahogy a picit alpáribb vagy "gagyibb" poénokat is óriási bájjal tudják prezentálni. Ez a vígjáték tényleg sírvaröhögős volt, de nem ment el a nagyon gagyi irányba. Jean Reno meg Depardieu pedig remeke... Több

2023.10.30 R9CK3R

Minden idők egyik legjobb francia vígjátéka, ha nem a legjobb! Akárhányszor nézem, mindig ugyanúgy röhögök, mint mikor először láttam, egyszerűen zseniális! :D

2016.12.31 trixxy

Zseniális francia alkotás, imádom Jean Reno filmjeit. Ez viszi a pálmát, láttam, vagy százszor. Van benne jó pár sírva röhögős poén is, örök kedvenc marad.

2020.04.24 Danny99

a nap véleménye

A hülye nem jár egyedül

Francis Weber 2003-as francia vígjátéka az idő múlásával a klasszikusok közé emelkedett. A két, előszeretettel használt színészét ezúttal egymásnak ereszti. A pofonegyszerű sztori olyan közkedvelt színészekkel, mint Jean Reno (például A jaguár; 1996)... Teljes kritika

2022.09.03 AlBundy

Az egyik legzseniálisabb francia vígjáték, aminek minden percét imádom. Bármikor újra tudom nézni, és mindig ugyanúgy évezem mintha először látnám.

2018.07.06 oneminute

Nagyon szeretem Reno filmjeit. Ez egy jó kis vígjáték, bár Depardieu egy kicsit fárasztó néha benne. Lyukat beszél az ember hasába. Mire jó, ha az ember együgyű, de valahogy mindig jól sül el a dolog. Véletlenek már pedig vannak.

2017.05.30 szkodvig

Betegesen jó kis francia mozi! A Rübiii B+ rész a mai napig megröhögtet. Tele van jó,ötletes poénokkal is. Gondolkodni nem kell alatta,így könnyen fogyasztható kis alkotás lett. A mai napig szívesen megnézem.

2019.02.07 vyctoria79

Remek ötlet volt össze párosítani Reno-t és Depardieu-t. Reno alapból tudja a kemény csávó figurát, Depardieu pedig zseniális a nagy mamlasz szerepében. Megunhatatlan a film. Bárkinek csak ajánlani tudom.

2015.05.29 sonyxxx

Zseniálisan vicces film, ami más stílusban vicces mint az amerikai filmek, ami egy felüdülést jelent. Természetesen a humorossághoz két remek színészi teljesítmény kell, illetve egy hihetetlen sztori, ezek tették a filmet igazán felejthetetlenné.

2017.03.19 Zenta

Ez a film egészen elképesztően zseniális, olyan ízes humorral fűszerezett, ami igen ritka manapság. Hatalmasakat nevettem rajta. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon eredeti és vidám hangulatú klasszikus francia vígjáték. Szeretem mint minden francia vígjátékot, romantikus filmet. A színészeik zseniálisak. Istenien tudnak hülyét játszani az biztos, persze nem csak azt de az a legszórakoztatóbb, valljuk be. Aki ezt a filmet nem látta az még nem élt igazán.

2015.06.28 Buborék

Kiváló film. Van benne akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2016.07.25 N.Béla

Rengetegszer láttam már a Pofa be című eredeti humorú francia vígjátékot. A 2003-as évek egyik legcsodásabb gyémántja ez. Mindig megnézem, ha eszembe jut, vagy tv-ben látom az előzetesét és megkívánom. A színészek a kedvenceim. Nélkülük nem lenne ugyanaz.

2016.07.16 Bog1

Az egyik kedvenc francia vígjátékomXD Mindig sírva röhögök ezen a két idiótán:"D Ahogy a lovat utánozza, amikor a tehenes forgatós játékkal szórakozik, a hashajtós lekvár, no meg amikor a pókidomítását elemezgeti a cellatársánakXD Ilyen vígjátékból nincs mégegy:D:)