Szeretlek holtodiglan

William Hurt
Miriam Margolyes

2020.06.10 sptt

Kellemes, egyszerű vígjáték

Az alapsztori egy mindenki által kedvelt olasz pizzaszakácsról és étteremtulajdonosról, valamint a feleségéről szól. A férfi nagyon szereti a nőt, de azért a fiatal lányokat sem veti meg. Ez egészen addig nem okoz problémát, amíg a feleség egyszer észre nem veszi, hogy a jó öreg szakács félrekacsint. Ekkor elkezdődik az őrület. Elég sablonos, ugyanakkor vannak jelenetek, amiket nem bírsz ki mosoly nélkül. Ja, és River Phoenix rajongóknak is kötelező! Ez egy "késői" filmje, hiszen itt már 20 éves volt, 3 évvel a halála előtt...

2017.05.04 jozsagabri

Egész jó kis krimi vígjáték, Calvin Kleinnal pörögnek az események és nagyon tetszettek a humoros párbeszédek és jelenetek, jó a befejezése és az egész dramaturgia.

2015.12.21 gandalf01

Szerintem napjaink egyik legjobb vígjátéka, nem csupán parádés szereposztással, hanem jó történettel és egész jól kidolgozott karakterekkel. Nehéz megmondanom, Keanu, vagy Kline esetleg Phoenix alakítása tetszett-e leginkább. Mindenesetre én jól szórakoztam. :)

2016.07.03 tbelina29

Azt hiszem, ha ez a film ma készült volna el, ugyanúgy a korszak kliséiből építkeznek. Sajnos ez nagy hiba, mert nagyon is emlékezetes film lehetne, csak elment ebbe az irányba, így nem több egy adott korszak sablonfilmjénél. Kár érte.