Pofa be!

Tais-toi!

2016.07.30 Kardos

Kedvenc francia filmem a szereplők és a humora miatt. A pókos és a lovas poén nagyon ottvan a szeren egyszerűen. Aki látta már az érti hogy mire célzok. Izgalmas ahogy bemutatja a bűnözők lelki világát. Nagyon szívesen ajánlom mindenkinek.

2016.07.27 Karolyka

Zseniális és tipikus bárhonnan felismerhető humora és háttere van ennek a vígjáknak. Mindig izgatottan nézem újra, mert annyira jól megoldottak benne mindent. A szereplők már csak csúcsdíszei úgymond egy gyönyörű remekműnek. Igazi klasszikus.

2015.10.25 Manyi

Annyira eredeti, sajatos humorú film amin csak halálra nevetheti magát a néző. A két egészen egymással ellentétes karakter nagyon nagyot alakít, Rendkívül szórakoztató film.

2017.05.22 NLHF

Ha ezt a filmet meghallom, az első ami eszembe jut a következő: "Quentin vagyok Montargiesbl!" Ha egy jót akarsz derülni, ezt a filmet érdemes megnézni.

2016.08.10 nemeth2

Egy nagyon jó Jean Reno film. A történet tök jó ahogy van és a viccek még rádobnak egy jó nagy halom lapáttal.

2016.07.13 zselyke

Ezt a filmet rengetegszer láttam és mindig is tetszett jó benne a humor.

2022.08.23 ekkam

Egy nagyon jó vígjáték-akció-dráma. Családunk egyik kedvenc filmje. Szakadtunk a röhögéstől, ahányszor megnéztük.

2018.07.28 Robi

Nekem ez az egyik kedvenc filmem. Még a mai napig is képes megröhögtetni.Azok a poénok amikben vannak a filmek kész halál. Jean Reno az egyik kedvencem ebben a filmben nagyon jól játssza a szerepét.

2018.09.02 Barnabii44

Jó franci vígjáték

2015.01.29 Dotty90

Gérard Depardieu és Jean Reno ilyen körülmények közt együtt.... Zseniális! Az ilyen fajta francia film szerintem bármikor fogyasztható. Mindenképpen érdemes megnézni!

2015.02.25 FANNA

Egy pofátlan fapofa és egy pofázó jópofa... Nagyon jó film, vicces és izgalmas. Mindenkinek ajánlom!

2019.10.20 Nnorbert

Nagyon szeretem. Igazi francia vígjáték , nincs mit ezen túlbonyolítani. A főszereplő páros legendásat alakít, nincs a filmben egy perc sem , ami unalmas lenne.

2017.03.14 ericsuj

nem hiszem el hogy egy ilyen jó filmet tudtak kihozni ebből. imádom a szereplőket, illik is hozzájuk a szerep, rengeteget nevettem de izgultam is, örülök hogy nem halt meg senki végén :D

2015.03.22 klaudia00

Tele humorral és vicces jelenetekkel! Jó színészpáros, nem túlkomplikált történet, és egy happy end. :) Családi estére ajánlott!