Pompeji

Pompeii

2015.05.19 Sz.N.K.N

A bugyuta történet ellenére én élveztem a filmet, nem volt ez olyan rossz. Pörgős, látványos, jól kivitelezett harcjelenetek és persze a vulkán, mert itt az volt a lényeg. A párbeszédek nagyon egyszerűre sikeredtek, de ezt feledtette a film második f... Több

2015.08.29 avocados

Tudtam, hogy nem lesz valami jó film, de Kit Harington miatt meg kellett néznem. Ezért nem is voltam vele nagyon kritikus, de tényleg rossz film volt, a látvánnyal és főszereplővel ki is fújt. Semmi pozitívum.

2015.03.24 piaf023

Ha karikatúrát szerettek volna készíteni, annak kiváló lenne. Nagyon primitív a képi világ, néhol viccesen gagyi. Nem igazán tetszett, csodálom hogy ez egyáltalán mozikba kerülhetett. Nagyon-nagyon gyenge film

2015.01.28 laura2694

egyszer elment, de a látványon kívül a többi elég gyenge

2015.02.16 pilla92

Csakis Kir Harington miatt néztem meg a filmet, ő hozta is azt a formát amit elvártam tőle. Közepesre értékelném a filmet , egyszer nézhető. Kerek story megvolt a dráma is a végén kis romantkiával megfűszerezve.

2021.05.30 freeman

Király film.

2015.02.14 Anrael

Gladiator és Spartacus a Dante poklában. Béna rendezéssel, helyesbítek, nagyon béna rendezéssel. Néha nem tudtam eldönteni, hogy ezt a filmet tényleg komolyan gondolták-e.

2015.01.22 Dorika94

Borzalmasan rossz, szinte végig hangosan kellett röhögnünk a moziban :D pedig azt hittem, egy átlag katasztrófa-lávsztorinak elmegy, de nem. Nevetségesen béna...

2015.02.10 mary_chan

Teljesen egyszer megnézhető film. A látvány jó volt és persze a főszereplő miatt néztem meg főként, de az alkotók nem tudták olyan jól kihozni/átadni a történetet.

2015.02.01 sharpshuta

Csodálatos, szívszorító történet Pompeii tragédiájáról. Kit Harington hozza a tőle megszokott hős szerepet, szerintem jobb főszereplőt nem is választhattak volna. Ajánlom mindenkinek

2015.02.19 makikaki

nem a legjobb film, amit ebben a témában láttam. A szereplők közül néhány játéka rangon aluli, de a látvány a helyén van. A történet és a karakterek is egyszerűek, félek, kár rá akár egyszer is időt pazarolni

2015.10.09 UmpaLumpa

John Snow ebben a szerepben is teljesen nevetséges, nem tudom, ki találta ki, hogy ez az ember tud játszani. Aztán meg ez a téma is eléggé lejárt lemeznek tűnik, nem tudom, miért gondolja bárki, hogy egy ókori katasztrófafilm megspékelve egy kis love storyval elég ahhoz, hogy az ember ingerküszöbét elérje.

2014.10.01 Vuk

A filmben az egyetlen élvezhető dolog a látványos vulkánkitörés, egyébként meglehetősen lapos az egész, nincsenek jó színészek, és az eleje rettenetesen el van nyújtva és unalmas. Ez is egy olyan amerikai tucatfilm, amiből ezret is megnézhet az ember, csak minek.