Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Heikki Nousiainen
Heikki Nousiainen

Berto49   2017. 08. 15.

Klaus Härö finn rendező díjakkal elhalmozott remekműve. Egy pap és egy életfogytiglanra ítélt, majd 12 év után kegyelmet kapott gyilkos nő, egy öreg és egy hozzá képest fiatal, egy hívő és egy hitetlen találkozása. „Csak” nyitott szív és lélek kell a nézőnek, mert aki felhőtlen szórakozást keres, az csalódni fog. Aki viszont érzékeny a lelki rezdülésekre, annak kevés film tud ennél maradandóbb érzéseket és gondolatokat nyújtani.

achyles77   2016. 03. 20.

Egy nagyon erős emocionális töltetű film, amely nagyon nagy hatással volt rám. Egyszerűen már eleve gyönyörű ahogy kinéz, másrészt a történet szerintem egyenesen fantasztikus. Szinte teljesen megváltoztatta az életfelfogásomat.

Dan   2016. 02. 12.

A történet remekül megvan írva, de lássuk be, van benne némi sablonszerű, ami az ilyen filmeket általában jellemezni szokta. Nekem bejött a hangulata és a színészek szikár alakítása. Érdemes mindenképp megnézni.