Ragnarök

Ragnarok

2023.12.13 Török389133

Az ötlet jó, és érdekesen indul, de nagyon lassú a tempója, és sokszor unalmas.

2021.10.16 Timike

Jó néha nem amerikai sorozatot bámulni. Még a Nők Lapja is ezt ajánlotta. Picit többet vártam tőle, de összességében tetszett.

2020.11.25 dailyfilmsan

Vártam volna, hogy beindul egy idő után, vártam volna egy kicsit több miszticizmust ettől a sorozattól. Vártam volna, hogy ennél azért jobban megmutatkoznak benne az elemek és az istenek természete. De sajnos nem. Sajnos ez a várakozás volt az, ami m... Több

2021.12.23 Annuska

Kicsit zavaros a története, és figyelni kell, ki kinek a kije. Az ötlet nem rossz, hogy egy északi mítoszra támaszkodik.

2023.10.08 Lipót Testvér

A jótól messze van.

Nem maxolták ki ezt a zseniális témát, az északi isteneket. A történet az elején nem olyan gáz, de minden vagy túl gyors, vagy túl lassú. Az meg, hogy a végén ok nélkül egyszerre csak ledobják a fegyvert, még az is, akitől az ellenkezőjét várnánk (Wotan), ÉRTHETETLEN. Az első és a harmadik évad üzenete pedig üti egymást, az LMBTQ-s cuccok giccses és erőltetettek, az illető, aki írta, nem sokat érthetett az északi mitológiához, vagy ha pontosabban és kevésbé valláselítélően akarom mondani, az Ásatrúhoz. A karakterek között csak Wotan és Isolde voltak igazán jók, akik közül az egyik egyből meghalt már az elején (én éreztem, hogy Isolde lesz a legjobb karakter, ezért tartottam amatőrnek, hogy azonnal szörnyethalt). Magne egy Harry Potter-szerű lúzer, aki gyakran elég idegesítő, Laurits nem volt rossz, elég kétértelműre sikeredett, Lokihoz méltóan, Fjor egy darabig jó volt, de az apja halála után már se füle, se farka, Az a Srí Lanka-i csaj (aki hol Sif, hol Freyja) felejthető volt, meggyőző személyiségjegyek nélkül, a boxoló srác nem lett volna rossz, de nem dolgozták ki eléggé, Saxa érthetetlen, Ran idegesítő, Vidar még a kevésbé rosszak között említendő meg, de felejthető, a meleg fickó a boltban... CSAK AZÉRT VAN OTT, HOGY LEGYEN EGY MELEG KARAKTER IS, Gry érthetetlen és haszontalan, a jó öreg Boltos néni pedig szintén kidolgozatlan.

2023.09.10 Máté402355

Instant klasszikus

Az utolsó, befejező évaddal minden a helyére kerül. Érdemes türelmesen végignézni, mert a legutolsó rész megjutalmazza a nézőt a kitartásért. A színészek pedig nagyon jók. Gyémánt a középszerű sorozatok tucatjai között. Méltatlanul alulértékelt. Nálam instant klasszikus!