A csörgőkígyó

A csörgőkígyó

Rattlesnake

Miután egy egyedülálló anyuka elfogadja egy titokzatos asszony felajánlását, hogy segítsen kislányán, akit megmart egy csörgőkígyó, kénytelen szembenézni azzal, hogy egyúttal magával az ördöggel kötött alkut.

(csd)

Rendező: Zak Hilditch
Forgatókönyvíró: Zak Hilditch
Premier: 2019.10.24. | Netflix (2019.10.26.)

2022.10.17 pj19

Átlagos, egyszer nézhető kid film. Jó alapötlettel, semmi más. Nézzétek meg!

2021.08.09 Eastern79

Pokoli alku

A történet szerint a semmi közepén ragadt anya-lánya párosnak meggyűlik a baja egy csörgőkígyóval, mivel az megmarja a lányt. A segítségét felajánló nőről hamar kiderül, hogy maga a gonosz, és lelket lélekért alapon a lány megmentéséért cserébe egy másik áldozatot követel. A történet nem rossz, ami sajnos a kivitelezésről nem mondható el. Vontatott, kiszámítható, cseppet sem ijesztő. Próbálták misztikusra venni a figurát, aminek csak zagyvaság lett a vége. Kihagyott ziccer.

2021.10.12 Szilonka

Egyszer meg lehetett nézni, de semmi eredeti nincs benne. Nem egy maradandó alakítás, amelyen napokig elmélkedik az ember.

2022.05.15 Ildikó Bacskai

A csörgőkígyó (2019)

Tényleg egy nagyon gyenge rendezés. Vontatott, idegesítő, iszonyú gyenge alakítások, vacak. Ami a mentségére szól, hogy az alapötlet nem rossz és a karakterek is izgalmasak lennének, ha jól formálják meg őket, a látványvilág és a tájak gyönyörűek. Ezen kívül mást nem tudtam értékelni a filmben, így újra biztosan nem nézem meg.

2019.11.03 Caravaggio1978

Ismét egy csalódás

Maga a történet nagyon jó lett volna,de hát a szokásos....a film második felétől kezdve egy vicc az egész,egy idegesítő értelmetlen film lett belőle,amire tényleg kár volt időt pazarolni.