A csörgőkígyó

Rattlesnake

2022.10.17 pj19

Átlagos, egyszer nézhető kid film. Jó alapötlettel, semmi más. Nézzétek meg!

2021.08.09 Eastern79

Pokoli alku

A történet szerint a semmi közepén ragadt anya-lánya párosnak meggyűlik a baja egy csörgőkígyóval, mivel az megmarja a lányt. A segítségét felajánló nőről hamar kiderül, hogy maga a gonosz, és lelket lélekért alapon a lány megmentéséért cserébe egy másik áldozatot követel. A történet nem rossz, ami sajnos a kivitelezésről nem mondható el. Vontatott, kiszámítható, cseppet sem ijesztő. Próbálták misztikusra venni a figurát, aminek csak zagyvaság lett a vége. Kihagyott ziccer.

2021.10.12 Szilonka

Egyszer meg lehetett nézni, de semmi eredeti nincs benne. Nem egy maradandó alakítás, amelyen napokig elmélkedik az ember.

2022.05.15 Ildikó Bacskai

A csörgőkígyó (2019)

Tényleg egy nagyon gyenge rendezés. Vontatott, idegesítő, iszonyú gyenge alakítások, vacak. Ami a mentségére szól, hogy az alapötlet nem rossz és a karakterek is izgalmasak lennének, ha jól formálják meg őket, a látványvilág és a tájak gyönyörűek. Ezen kívül mást nem tudtam értékelni a filmben, így újra biztosan nem nézem meg.

2019.11.03 Caravaggio1978

Ismét egy csalódás

Maga a történet nagyon jó lett volna,de hát a szokásos....a film második felétől kezdve egy vicc az egész,egy idegesítő értelmetlen film lett belőle,amire tényleg kár volt időt pazarolni.

2019.11.01 BoBamburg

Ahogy várható volt, a Netflix is kezd visszaadni a minőségből, csak azért, hogy minél több filmet adjon ki. Tipikus egyszerű (sőt, már már gagyi) "horror", ami közel a régi asylum filmek minőségét súrolja, annyi különbséggel, hogy ennek szebb a képe.

2021.07.18 stevepisti

Sokáig szemeztem a filmmel, aztán csak beadtam a derekam, sajnos nem hittem a korábbi hozzászólásoknak, valóban nagyon gyengére sikeredett. Gyenge forgatókönyv, kiszámítható, minimális feszültség. Carmen nagyon kellemes látványt nyújt a filmvásznon, ... Több

2020.01.25 Gábor Simkó Nézhetetlen

Tényleg felnőtt emberek az életükből adtak pár hónapot, hogy ezt a fost leforgassák? !