Érj el!

Érj el!

Reach Me

Egy titokzatos ember által írt motivációs könyv hirtelen nagy népszerűségre tesz szert, többek között egy újságírót, a szerkesztőjét, egy hip-hop mogult, egy színészt és egy beépített rendőrt inspirálva arra, hogy újraértékeljék a döntéseiket, és szembeszálljanak a félelmeikkel egy pozitívabb… Több

Rendező: John Herzfeld
Cary Elwes
Elizabeth Henstridge

2021.12.08 Csilla392285

Nekem tetszett

Már vagy kétszer láttam, nekem nagyon tetszett. Nem akciófilmként kell nézni, hanem drámaként, ahol a személyiségek, azok változása és az emberi kapcsolatok vannak a középpontban.

2018.07.30 Norbi

Nem volt egy gyorsan leharadom a történet annyira sok mondanivalóm van hatású film, de így kicsit lassabban is tetszett. Nem volt baj a több élettörténettel, egy kicsit kellett volna nagyon változás és mivel nem volt csalódtam.

2016.11.09 fazekasanett92

Nem volt a filmben nagy színészi játék, unalmas és vontatott volt, nem fogott meg a történet, középkategóriában is a gyengébbik fajta. Hiányoznak a fordulatok és a karakterek, abszolút kihagyható film.

2016.07.01 Pock

Nekem nem jött be a film, mert kissé unatkoztam rajta. Lassan történnek az események , pedig jó színészek vannak benne. Nekem csalódás volt, jobbra számítottam.

A film összbevétele 26 013 dollár volt (imdb.com).