Különösen veszélyes bűnözők

Red Notice

2021.11.14 Borsossy

Iparosmunka

Mindent láttam már, ami ebben a filmben megjelenik. Semmi eredeti. A karakterek nagy része idegesít, és egyiket sem tartom szerethetőnek. Néhol vicces, máshol látványos, ezért a plusz csillag. Valós adat lehet, hogy 200m USD volt a költségvetés? Nem értem, nem érzem, nem látom, hogy mire ment el ennyi pénz.

2021.12.30 H.a.n.n.a

A nagy nevek ellenére egy feledhető film. A története semmi extra, különösebben nem is vicces, és a látványtól sem voltam elájulva.

2022.01.17 Melinda

Könnyed limonádé

Viszonylag fordulatos a cselekmény, de hozza a kötelező akcióvígjáték-elemeket, így frissnek vagy kiemelkedőnek nem tudnám mondani, a sztárdömping viszont értelemszerűen hozzátesz az élvezeti értékéhez.

2021.12.04 acura steve

Egyszer meg lehet nézni, többször nem érdemes! A vége amolyan Indiana Jones-koppintás, tele hibákkal!

2021.11.16 win7ston

Pont olyan felületes, amilyen ma a világ. Ezt bekalkulálva még jónak is mondható...

2022.07.25 mafabfan

Ryan Reynolds mindig jó egy filmben

A sztori viszont egy kicsit lapos (látszik, hogy egy Indiana Jones-koppintás), de szerencsére pörgős, ezért egyszer meg lehet nézni.

2021.11.14 Sebes Gábor

Aranyos marhaság. Jópofa a cselekmény, jók a dumák, tkp. nyugodtan nézhető. De inkább azért három és fél csillag.

2021.11.27 Toni Montana

Idegesítően unalmas

Johnson feszít, Gadot illegeti magát, Reynolds idétlenkedik. Videotéka, alsó polc.

2021.11.16 szabmarc

Fogalmam sincs, miért gyártanak napjainkban ilyen és ehhez hasonló filmeket. Csatlakoznék néhány előttem szólóhoz, egy modern Indiana Jones-filmben éreztem magam, ahol az egyébként általam kedvelt szereplőgárda semmivel nem tudott többet hozzátenni, ... Több

2021.11.27 NexFish

Látványos, ötletes, látszik a beletett munka és pénz. A színészek is hozzák azt a szintet, amit tőlük várnánk. Néhol kicsit erőltetett poénok voltak, meg már egy idő után lehetett tudni, hogy fordulat lesz és mi lesz az a fordulat.