Vörös veréb

Red Sparrow

2018.03.07 Metallothioneinek

Nem volt rossz. Kifejezetten élvezhető volt és izgalmas volt. De azért vannak hiányai is. Néhány részlet pedig tisztázatlan maradt. Mindenképpen érdemes megnézni!

2018.03.10 Szűcs Zsolt

A film nagyon provokatív, merész, és határozottan erős gyomrúaknak ajánlott. Kicsit többet vártam, de összességében nagyon egybe volt. Egy ízig vérig thriller. Jennifer pedig hozta a szokásos formáját. Szemrebbenés nélkül vitte véghez, az abszurdabbnál abszurdabb jeleneteket. Francis Lawrence ismét odatette magát!

A regény sokkal jobb és érdekesebb volt .Ez a film nem hozta a várt színvonalat, kicsit egyhangú és unalmas volt.

2018.03.09 mail007

Tekintélyt csalogató Lawrence most is jól nézett ki a filmben. A film kicsit vontatott volt, néha a kevesebb több alapon. Az alakítások elég jók és persze a csodás Budapest, nyilván igazi szocialista meg nyilvánulásban. Átlagon felüli, de nem egy klasszikus.

2018.03.18 bbaxi63

Hétvégén megnéztem a filmet egyik nagy mozi komplexumban. Telt ház volt meglepetésemre. Ez egy kicsit mérőszám nekem, sejtettem belőle, hogy jó filmre ültünk be. A 18+ kicsit eltúlzott, de legalább szűrőként működött, (nem volt, de miért ?). Jennifer... Több

2018.03.11 Cukika

Nekem a helyszínválasztás tetszett a legjobban ;) Jennifer nagyon jó színésznő, más filmekben is kiemelkedően játszott. Az elején az operás jelenet hatásos volt, a vágás miatt. Bár a harci kiképzés hiányzott, csak a másik fajta kiképzést mutatták :D Összességében tetszett.