Rekviem egy álomért

Requiem for a Dream

2017.01.22 Gábor Rózsa

Nem ajánlom mindenkinek ezt a filmet attól eltekintve, hogy egy komoly és nagyon jól kivitelezett film. A film olyan brutálisan mélyen érint a "függőség" témán belül minden nézőt, hogy napokig nem lehet szabadulni a képektől és a szívig hatoló belénk égett kísérő dallamtól.

2018.10.14 Deniel

Kicsit böngésztem a "régebbi" filmek listájában és ráakadtam erre. A maga idejében sokat hallottam róla, most meg is néztem. Kötelezővé tenném a fiatalok körében. Zseniálisan egyedi szemszögből vagy inkább stílussal mutatja be a rendező, hogyan ver t... Több

2016.05.04 raczdavidzsolt

Hatalmas alkotás a készítőktől! Szuper!

2018.12.28 lauralaura

Úgy ver fejbe, hogy napokig nem állsz fel - persze jó értelemben. És a legjobb alkotás a drogokról!

2016.04.30 Bogi

Számomra egy kicsit már túl ijesztő, túl valósághű volt ez a film. Ennyi tragédiát, élet során elszenvedett sérelmet, és értelmetlen halált egy filmbe belesűrítve megnézni eléggé kínzás és bántja az ember belsőjét. Ennek ellenére többnek érzem magam ... Több

2020.07.15 Cs. Balázs

Mint már korábban említettem az Oslo, augusztus című film esetében is, nem kifejezetten tartozik a kedvenceim közé a téma, amit a film feldolgoz, ám akadnak kivétlek, amik erősítik a szabályt. Ilyen nagyon erős kivétel a Rekviem egy álomért is. Rett... Több

2019.01.16 kristoftoth21

Lélekgyilkos

Ez egy olyan film aminek célja a sokkolás. A drogosokat és lehetséges végzetüket mutatja be. A film utolsó perceit végignézni kínszenvedés, elvontan és szemléletesen fogalmazva "meggyötri a lelkedet majd bekapja, hogy megrágja hogy aztán apró drabokban kiköpje azt" jó film de mégegyszer nem akarom látni, egyszer elég volt 9/10

2017.05.07 miklosvaridori

Felkeltette az érdeklődésem a fiilm címe , és nem is okozott csalódást, mert izgalmas, sok a mondanivaló, érdekes a tartalom és a karakterek. Érdemes megnézni.

2016.12.17 fazekasanett92

Szép, magával ragadó és sajátos hangulatú film, nem hétköznapi történettel és nem hétköznapi szereplőkkel, mégis hiteles és minden figyelmet lekötő filmről beszélhetünk. Érdemes megnézni.

2015.07.14 prongs2001

Rendkívül egyedi alapötlet, nagyon jó sztori. Ez egy ízig-vérig izgalmas, fordulatos film, egy hihetetlenül jól eltalált szereposztással. A színészek választása is tökéletes. Magával ragadt. Imádtam!

2020.08.27 Clay44

Nagyon felkavaró és olyan hatása van amit én még filmtől nem kaptam. Nem az a kategória amit 2x egymás után meg fogsz nézni és nem azért mert rossz vagy gagyi, csak nézd meg és rájössz. Egyébként 10/10

2019.09.19 imreacs82

Nagyon jó film, Jennifer Connelly egyszerűen kitűnően alakít a filmben, hibátlan színészi munka. Teljes mértékben átjön a mondanivaló, a film lényegi tartalma.

2016.10.12 tiszaizsofi

Hiteles, ütős, sokkoló és elgondolkodtatóan szomorú film. Megfelelő lelkiállapotban érdemes megnézni, nagyon szókimondó és a nyers valóságot jól visszaadó film, amit a színészek maximálisan jól adnak elö.

2016.04.11 BallEr

Ennél a filmnél nincs semmi, amit negatív élménynek fel tudnék hozni. Fantasztikus volt minden jelenet benne és lélegzetelállítóan formázták meg a történetet.